توسعه مناطق نمونه گردشگری در بوشهر

به گزارش یومی بلاگ، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از توسعه مناطق نمونه گردشگری در سطح استان اطلاع داد و گفت: مناطق نمونه گردشگری موجب رونق صنعت، اشتغال و گردشگری می گردد.

توسعه مناطق نمونه گردشگری در بوشهر

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

به گزارش یومی بلاگ آنلاین به نقل از مهر، محمدحسین ارسطو زاده اظهار کرد: مناطق نمونه گردشگری به عنوان صنعتی سبز، پویا و بدون آلایندگی بسیار مهم و اثرگذار است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر توضیح داد: مناطق نمونه گردشگری دارای ظرفیت عظیمی است که می تواند موجب رونق و حل مسائل مالی آن منطقه گردد.

ارسطو زاده اضافه کرد: معین تکلیف این مناطق عزم جدی مدیریت ارشد استان بوشهر است چون که هر یک از این مناطق امکان و فرصت ایجاد هزار شغل رادارند.

  • مجله جاذبه های گردشگری ایران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر بیان نمود: فراخوان جذب سرمایه گذار برای مناطق نمونه گردشگری نیز داده خواهد شد، راه اندازی هر یک از پروژه ها نقش مهمی دررسیدن به فراوری و جهش فراوری دارد

ارسطو زاده گفت: سال قبل 200 میلیارد ریال به 23 طرح گردشگری چون هتل ها، اقامتگاه های برمگردی و سفره خانه ها اختصاص یافت که سال جاری افتتاح می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر گفت: منطقه نمونه گردشگری میر مهنا در بندر ریگ، حماد در بندر دیلم، دلارام در دلوار، سدرئیسعلی دلواری و یک دهکده گردشگری در استان طراحی شده است و در آینده نزدیک در اختیار سرمایه گذاران بخش خصوصی قرار می گیرند تا کارهای عملیاتی را شروع نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 4205

به "توسعه مناطق نمونه گردشگری در بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه مناطق نمونه گردشگری در بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید