چه کسی مقصر نشست کتابخانه حضرت مهدی(عج) است؟!

به گزارش یومی بلاگ، ساختمان اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان و کتابخانه حضرت مهدی(عج) سال 87 به بهره برداری رسید که زیاد دوامی نداشت و این ساختمان با مشکل هایی روبرو شد.

چه کسی مقصر نشست کتابخانه حضرت مهدی(عج) است؟!

به گزارش یومی بلاگ، این ساختمان اداری و کتابخانه در محله گلدشت شرقی خرم آباد واقع هستند و چون خوب مقاوم سازی نشده در همان ابتدا قسمت هایی از این ساختمان تَرک خورد و حکم تخلیه آن سال 95 صادر شد و اداره کتابخانه های عمومی استان باز هم خانه به دوش شد و قرار بود با تشکیل کمیته ای مقصر این سهل انگاری معین شود و مقاوم سازی آن را انجام دهد.

قرار بود این کتابخانه مقاوم سازی شود تا نهاد کتابخانه ها هم به جای قبلی اش برشود اما هنوز که خبری از مقاوم سازی نشده است.

با اینکه قبلاً گفته شده بود اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به عنوان مجری طرح، مقصر است اما حالا شنیده می شود که هنوز مقصر اصلی معین نشده است.

فرشته طهماسبی، مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان در این باره گفت: متأسفانه این کتابخانه خیلی زودتر از حد استاندارد نشست کرد که مسائل خاص خودش را داشت.

وی ادامه داد: ظاهراً پیمانکار اجرا را طبق نقشه نداشته و درصد بالایی از خطا به پیمانکار و بخشی هم به نظارت برمی شود.

طهماسبی در پاسخ به پرسشی که مقصر این کار معین شده؟ گفت: در حال طی کردن مراحل قانونی است و هنوز به طور قاطع نمی توانم بگویم چه ارگانی مقصر است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان گفت: امیدوارم با مساعدت مسئولان به زودی بحث مقاوم سازی شروع شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 94

به "چه کسی مقصر نشست کتابخانه حضرت مهدی(عج) است؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسی مقصر نشست کتابخانه حضرت مهدی(عج) است؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید