سهیل مهدی: هرگونه تسویه یا توافق نامه با طلبکاران باید به تاریخ امروز باشد، باشگاه ها زودتر مدارک شان را ارسال کنند

به گزارش یومی بلاگ، سهیل مهدی، مسئول صدور مجوز حرفه ای باشگاه ها تأکید کرد که هرگونه تسویه حساب یا توافق نامه با طلبکاران باید به تاریخ امروز، 9 شهریورماه صورت بگیرد.

سهیل مهدی: هرگونه تسویه یا توافق نامه با طلبکاران باید به تاریخ امروز باشد، باشگاه ها زودتر مدارک شان را ارسال کنند

سهیل مهدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی یومی بلاگ در مورد اینکه امروز (شنبه) آخرین مهلت برای تسویه یا تعیین تکلیف بدهی باشگاه ها بوده است، گفت: بسیاری از باشگاه ها مدارک خود را ارسال کرده اند که باید آنها را بررسی کنیم. مدارک زیادی ارسال شده که نیاز به بررسی دارد و باشگاه ها تا سه چهار روز دیگر فرصت دارند سایر مدارک خود را هم ارسال کنند.

وی افزود: امروز آخرین مهلت باشگاه ها برای تسویه حساب یا تعیین تکلیف بدهی هایی است که دارند. هرگونه پرداخت یا توافق نامه با طلبکاران باید در تاریخ امروز (9 شهریور) صورت بگیرد و اگر تا دو سه روز دیگر هم مدارک را ارسال کنند، فرصت خواهند داشت. بسیاری از مدارک ارسال شده که مثلاً ممکن است یک باشگاه فقط عکس چک برای ما ارسال کرده باشد که نیاز به توافق نامه هم دارد. با این حال مدارک باشگاه ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از باشگاه ها خواهش می کنیم هرچه زودتر مدارک خود را ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 889

به "سهیل مهدی: هرگونه تسویه یا توافق نامه با طلبکاران باید به تاریخ امروز باشد، باشگاه ها زودتر مدارک شان را ارسال کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهیل مهدی: هرگونه تسویه یا توافق نامه با طلبکاران باید به تاریخ امروز باشد، باشگاه ها زودتر مدارک شان را ارسال کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید