هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده است

به گزارش یومی بلاگ، یک مقام آگاه در وزارت کشور با تکذیب برخی اخبار غیررسمی درمورد بروز تجمع یا آتش زدن چند پمپ بنزین در برخی شهرها، تأکید کرد که از زمان اعلام خبر سهمیه بندی جدید بنزین تاکنون، هیچ موردی از این دست گزارش نشده است.

هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده است

این مقام آگاه به خبرنگار یومی بلاگ گفت که طبق بررسی های اجرا شده و اخذ اخبار دقیق از تمام استانداری ها، تاکنون موردی مبنی بر بروز آشوب، تجمع، درگیری و آتش زدن پمپ بنزین ها در هیچ نقظه ای از کشور گزارش نشده است.

وی افزود: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر آتش زدن جایگاه های سوخت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان و دیگر مناطق کشور صحت ندارد و این اخبار توسط برخی اکانت های خارجی در حال انتشار در توئیتر و فضای مجازی است و انتشار این اخبار با هدف تحریک مردم و به آشوب کشاندن فضای کشور است.

به گزارش یومی بلاگ، ساعت 00:00 جمعه 24 آبان، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اعمال سهمیه بندی بنزین و قیمت جدید سوخت در سراسر کشور خبر داد. بعد از انتشار این خبر، برخی حساب های کاربری در توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی از بروز تجمع در برخی شهرها و به آتش کشیدن چند پمپ بنزین خبر دادند اما بررسی ها تا این لحظه نشان می دهد که فیلم ها و عکس های منتشرشده در این زمینه، قدیمی است و مربوط به ساعات اخیر نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 1942

به "هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ مورد تجمع و آتش زدن پمپ بنزین در کشور رخ نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید