گزارش تصویری، هتل سنتی با معماری شناور در جنگل های بامبو

به گزارش یومی بلاگ، استودیوی معماری MORE Architecture در منطقه کوهستانی آنجی، چین، هتلی شناور را طراحی نموده است؛ هتلی که به نظر می رسد بر فراز جنگل های بامبو شناور است.

گزارش تصویری، هتل سنتی با معماری شناور در جنگل های بامبو

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، این سازه که با خودرو 3 ساعت از شانگهای فاصله دارد، رابطه ای همه جانبه با محیط طبیعی خود برقرار می نماید.

در طول چهار دهه گذشته، شهرسازی گسترده، سراسر چین را مملو از شهرهای پرجمعیت نموده است. شهری شدن چین منجر به رشد گردشگری داخلی شده است و به تبع آن، شهرنشینان در پی استراحتگاه های روستایی هستند. هتل شناور به این خواسته پاسخ می دهد؛ این هتل در داچانگ پینگ، منطقه ای غنی از بامبو در جنوب آنجی، بخشی از دلتای رودخانه یانگ تسه، است.

این هتل دارای سقفی بزرگ و خیره نماینده است که یادآور معماری سنتی چین است و به گونه ای طراحی شده است که به طور یکپارچه با کوه های اطراف ترکیب گردد. این سقف فضایی شفاف را پوشش می دهد که شامل لابی، اتاق یوگا، رستوران و فضای برگزاری رویداد، که همگی چشم انداز ای از دره را ارائه می دهند. این طرح انتقال آرام بین طبیعت و معماری را ترویج می نماید و مهمانان در زیر سقف، تراس ها و بین اتاق های محصور شیشه ای حرکت می نمایند.

این پروژه به وسیله کریس پروووست، عکاسی شده است.

منبع: designboom

227227

هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور هتل شناور

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 خرداد 1403 بروزرسانی: 30 خرداد 1403 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 14044

به "گزارش تصویری، هتل سنتی با معماری شناور در جنگل های بامبو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تصویری، هتل سنتی با معماری شناور در جنگل های بامبو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید