گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کیهانی: از امروز کار جوانگرایی را آغاز می کنیم، شرمسار هستیم اگر در برخی مواد مدال نگرفتیم

به گزارش یومی بلاگ، رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: ما از امروز کار جوانگرایی را برای بازی های آسیایی دوره بعد آغاز می کنیم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کیهانی: از امروز کار جوانگرایی را آغاز می کنیم، شرمسار هستیم اگر در برخی مواد مدال نگرفتیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی یومی بلاگ از اندونزی، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دوومیدانی بعد از کسب دومین مدال طلای دوومیدانی ایران در بازی های آسیایی 2018 اندونزی گفت: موفقیتی که تا به امروز به دست آمده ماحصل کوشش کل خانواده دوومیدانی در سراسر کشور بوده که ورزشکاران به تیم ملی معرفی نموده اند. دو مدال طلا تا اینجای کار خوب بوده و من رضایت نسبی دارم.

او ادامه داد: می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم اما مسابقات فردا هم هست، البته کار سختی داریم. ما سعی کردیم کار درست انجام بدهیم. زمانی که سازمان تیم های ملی تاکید داشت نفرات کمتر اما با کیفیت تر ببریم به خاطر همین بود. شرمسار هستیم اگر در برخی مواد مدال نگرفتیم.

او در خصوص حضور کمرنگ بانوان دوومیدانی کار ایران در این بازی ها گفت: بارها گفتم جنسیت را نمی شناسیم. هر کسی که شایسته باشد قطعا حمایت می کنیم. برنامه مان برای همه است. اگر بتوانیم دختران مستعد را شناسایی کنیم برای بازی های آسیایی بعد باید با بانوان بیشتری شرکت کنیم.

کیهانی در خصوص عملکرد ضعیف تفتیان رکورددار دوهای سرعت کشور در این بازی ها شرح داد: از مربی تفتیان شرح خواستیم. به او گفتیم که ما حمایت کامل از این ورزشکار کردیم. او فصل خوبی را سپری نموده بود. قرار شده که ایشان جواب مکتوب بدهند. تفتیان در مسابقات قبل خوب بود اما برای ما این بازی ها مهم بود که متاسفانه خوب ظاهر نشدند.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در سرانجام در پاسخ به این سوال که پس از بازنشستگی نسل طلایی دوومیدانی ایران چه برنامه ای برای آینده دارید اضافه نمود: ما از امروز کار جوانگرایی را برای بازی های آسیایی دوره بعد شروع می کنیم. اگر شروع نکنیم عقب می مانیم. سرعت رشد در دوومیدانی آسیا خیلی بالاست. باید کار ساماندهی تیم های ملی از الان شروع گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 2212

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کیهانی: از امروز کار جوانگرایی را آغاز می کنیم، شرمسار هستیم اگر در برخی مواد مدال نگرفتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، کیهانی: از امروز کار جوانگرایی را آغاز می کنیم، شرمسار هستیم اگر در برخی مواد مدال نگرفتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید