آخرین اخبار از ساخت ماتریکس 4

به گزارش یومی بلاگ، بازیگر نقش مأمور اسمیت در فیلم های ماتریکس که نقش دشمن اصلی را ایفا می کرد، در فیلم جدید این مجموعه، گروه را همراهی نخواهد کرد.

آخرین اخبار از ساخت ماتریکس 4

به گزارش گروه فرهنگی یومی بلاگ به نقل از ایندی وایر، هیو ویوینگ گفت به دلیل تلاقی برنامه هایش در ماتریکس 4 حضور نخواهد داشت.

وی که با ایفای نقش اصلی منفی از مهم ترین شخصیت های فیلم بود، در حالی در ماتریکس بازی نمی کند که کمپانی برادران وارنر به صورت رسمی اعلام نموده است کیانو ریوز و کری-آن ماس در ماتریکس 4 بازی می نمایند تا در نقش های شناخته شده خود جلوی دوربین بروند، چون بدون شخصیت های نئو و ترینیتی فیلم بی معناست. همین را می توان برای مأمور اسمیت هم گفت که با بازی هیو ویوینگ به عنوان شخصیت شرور فیلم تصویر شده بود. اکنون به نظر می رسد این بازیگر نمی تواند در فیلم چهارم گروه را همراهی کند.

ویوینگ در مصاحبه با تایم آوت لندن گفته است در گروه ماتریکس 4 نخواهد بود، زیرا برنامه اش با اجرای نمایش ملاقات یکی شده است.

وی گفته است: باعث تأسف است، اما من از قبل پیشنهاد بازی در ملاقات را داشتم و وقتی بحث ماتریکس پیش آمد، می دانستم ساخته می گردد، اما از تاریخ ها خبر نداشتم.

وی اضافه نمود که علاقه مند بود در هر 2 پروژه همکاری کند، اما پس از هشت هفته معلوم شد تاریخ ها مسئله ای ایجاد نمی کند و او بازی در نمایش ملاقات را پذیرفت.

وی گفت: با کارگردان فیلم یعنی لانا واچوفسکی در ارتباط بودم، اما او به این نتیجه رسید که انجام 2 پروژه با هم از نظر زمان بندی ممکن نیست و با وجود تغییر زمان ها، در نهایت تصمیم گرفت بدون من فیلم را بسازد.

کاملاً احتمال دارد که شخصیت مأمور اسمیت در ماتریکس 4 با حضور بازیگر دیگری ساخته گردد، زیرا برمبنای آخرین شایعات پلات داستان بر مبنای چهره های جوان تر شخصیت های سه گانه پیش می رود.

هر چند یحیی عبدالمتین نیز قرار است در نقش مورفئوس جوان ظاهر گردد، اما به نظر می رسد غیبت ویوینگ محسوس باشد.

جیدا پینکت اسمیت از دیگر بازیگران مجموعه پیشین نیز به فیلم جدید می پیوندد تا در کنار بازیگران جدید فیلم از جمله، چون جسیکا هِنویک، نیل پاتریک هریس، جاناتان گراف، توبی آنوومر، مکس رایملت و اریندیرا ایبارا جلوی دوربین برود.

نمایش ملاقات ویوینگ از 31 ژانویه تا می در نشنال تئاتر روی صحنه خواهد بود.

فراوری ماتریکس 4 که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده انتظار می رود در ماه فوریه آغاز گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 2691

به "آخرین اخبار از ساخت ماتریکس 4" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از ساخت ماتریکس 4"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید