استراماچونی را آوردند تا پشت او پنهان شوند، اطلاعات غلط می دهند

به گزارش یومی بلاگ، مسعود اقبالی در مصاحبه با خبرنگاران به ارزیابی اش از شرایط استقلال با حضور سرمربی ایتالیایی پرداخت و گفت: مربی خارجی به تنهایی و بدون دستیار ایرانی نمی تواند در کوتاه مدت تاثیرگذار باشد و استقلال و استراماچونی هم از این قائده مستثنی نیستند.

استراماچونی را آوردند تا پشت او پنهان شوند، اطلاعات غلط می دهند

وی اضافه کرد: تا یک مربی خارجی که هیچ شناختی هم از فوتبال ایران ندارد بخواهد این فوتبال و چَم و خَم آن را بشناسد، فصل تمام شده است. مربیان خارجی آن هم در اولین سال حضورشان در فوتبال ایران حتما باید لااقل از یک دستیار ایرانی استفاده کنند.

مربی پیشین استقلال گفت: به جز آن، از رفتار استراماچونی مشخص است مشاوران خوبی کنار او نیستند و اطلاعات غلطی پیرامون فوتبال ایران و افراد حاضر در این فوتبال به او می دهند. این رویه باعث می شود تیم به هدفی که دارد نرسد.

مدرس رسمی فیفا و AFC در ادامه تاکید کرد: مدیران استقلال و پرسپولیس بر اساس شایستگی انتخاب نمی شوند. به همین خاطر آنها ناچارند برای پنهان شدن پشت نام مربیان بزرگ، به دنبال مربیان خارجی بروند که کمترین ارتباط و شناخت از فوتبال ایران را دارند. بدبینانه حرف من این است که در استقلال هم استراماچونی را آورده اند تا پشت نام او پنهان شوند.

اقبالی با اشاره به برخی مسائل فنی استقلال در دو هفته ابتدایی لیگ بیان داشت: نقطه مثبت تیم این بود که در میانه زمین توپ خوب به گردش در می آمد و حفظ توپ خوب بود. اما بازیکنان در ارسال پاس های آخر و زدن ضربات نهایی مشکل داشتند. حفظ توپ بدون پاس و ضربه نهایی ارزش زیادی ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 1124

به "استراماچونی را آوردند تا پشت او پنهان شوند، اطلاعات غلط می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی را آوردند تا پشت او پنهان شوند، اطلاعات غلط می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید