اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!

به گزارش یومی بلاگ، ستاره اسنوکر جهان می گوید که اگر زمان به عقب برگردد برای همیشه مجرد خواهد ماند!

اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!

به گزارش یومی بلاگ، رونی اُ سالیوان مرد نام آشنا اسنوکر جهان می گوید که اگر مجرد می ماند می توانست موفقیت های بیشتری کسب کند. این اسنوکر باز انگلستانی که پنج بار و آن هم در سالهای 2001، 2004، 2008، 2012 و 2013 قهرمان جهان شده درحالی این اظهار نظر را کرده که اکنون سه فرزند دارد.

اُ سالیوان که آخرین عنوان جهانی خود را در سال 2013 کسب کرده معتقد است که تعهدات شخصی در زندگی باعث پیچدگی در زندگی ورزشکار می شود.

هم چنین باتوجه به شیوع کرونا بعد از برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بدون وجود هیچ مشکل، قرار شد مسابقات قهرمانی جهان با 144 بازیکن برگزار شود. این فرصتی برای رونی خواهد بود تا اختلاف خود را با قهرمان هفت دوره جهان یعنی استیون هِندری کم تر کند.

استیون هِندری اسنوکرباز حرفه ای و بازنشسته اهل اسکاتلند بوده که از برترین قهرمانان تاریخ این رشته ورزشی به شمار می آید. او اکنون 51 سال سن دارد.

اُ سالیوان در گفت وگوی اینستاگرامی با هندری می گوید که مجرد ماندن، اسنوکر بازی کردن و انجام کارهایی که می خواهید به آن برسید، در زندگی آنچنان بد نیست.

او حتی در یک اظهار نظر عجیب بیان می کند که اگر به عقب برشود احتمالا برای همیشه مجرد خواهد ماند!

هندری هنگام آنالیز قهرمان بعدی جهان در باره جاد ترامپ می گوید: اگر ترامپ مجرد بماند برای او بهتر است. نه تنها در اسنوکر بلکه اگر در هر رشته ورزشی می خواهید در صدر بمانید باید به فکر خود باشید. بسیاری از ورزشکاران که دوست داشتند درصدر باشند اکنون مجرد هستند.

طبق برنامه ریزی مجدد، قرار است مسابقات قهرمانی جهان کروسیبل در اواخر ماه جولای (مرداد ماه) پشت درهای بسته برگزار شود. در این باره جیسون فرگوسن رئیس انجمن بیلیارد و اسنوکر حرفه ای جهانی می گوید که این مسابقات با 144 بازیکن و بدون نقص برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 1 شهریور 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 4529

به "اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهار نظر عجیب ستاره اسنوکر جهان درباره تجرد و موفقیت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید