الشرطه از دست استقلال لیز خورد، سپاهان در آسیا آبروداری کرد

به گزارش یومی بلاگ، سید علی موسوی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد تساوی استقلال مقابل الشرطه گفت: اگر بازی را از این زاویه نگاه کنیم که بچه ها خارج از خانه مساوی نموده اند، نتیجه خوبی به دست آمده. اما الشرطه شرایط خوبی نداشت و تیمی بود که حتی در خانه خودش هم می توانست شکست بخورد. در لیگ قهرمانان خیلی کم پیش می آید تیمی شرایطش به نوعی باشد که حتی در خانه اش قابلیت شکست خوردن داشته باشد. به نظر من 3 امتیاز بازی در دست استقلال بود. اما تیم عراقی با رِندی از دست آبی پوشان لیز خوردند و یک امتیاز گرفتند.

الشرطه از دست استقلال لیز خورد، سپاهان در آسیا آبروداری کرد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور قیمت مناسب ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین آشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

وی بیان داشت: آبی پوشان به لحاظ فنی شرایط صعود از گروه خود را دارند، اما اگر در بازیهای آینده هم به همین راحتی امتیاز از دست بدهند برای صعود به مشکل برخورد می نمایند.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد مصدومان پر تعداد این تیم گفت: مصدومیت به خیلی مسائل ارتباط دارد که یکی از آنه خستگی است. در مصدومیت بازیهای فشرده، مسائل ذهنی و روانی هم دخیل هستند. اما یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در مصدومیت، نحوه ریکاوری است.

ملی پوش پیشین فوتبال در مورد عملکرد کلی چهار تیم ایرانی در آسیا گفت: اغراق نیست اگر بگوییم روز اول فقط سپاهان آبروداری کرد و سایر تیم های ایرانی در حد انتظار نتیجه نگرفتند و من امیدوارم در هفته دوم همه ایرانی ها جبران مافات نمایند.

موسوی توضیح داد: فوتبال ما در سالهای اخیر با مسائل و حاشیه های زیادی روبرو بوده که موجب درجا زدن تیم های ایرانی شده است. در حالی که فوتبال در آسیا با سرعت پیشرفت می نماید و این پیشرفت را در عملکرد همه باشگاه های آسیایی می توان به وضوح دید، اما باشگاه های ما همچنان درگیر بحران هایی که خیلی از آنها خودساخته است می باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 2458

به "الشرطه از دست استقلال لیز خورد، سپاهان در آسیا آبروداری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الشرطه از دست استقلال لیز خورد، سپاهان در آسیا آبروداری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید