خلاقیت فرش فروش ترک ؛ جذب مشتری از راه گردشگران اینستاگرام باز ، عکس های خاص گردشگران با فرش های قدیمی

به گزارش یومی بلاگ، فرش فروشی ایکمان ترکیه با عکس های گردشگران معروف شد.

خلاقیت فرش فروش ترک ؛ جذب مشتری از راه گردشگران اینستاگرام باز ، عکس های خاص گردشگران با فرش های قدیمی

یومی بلاگ: خلاقیت یک فرش فروشی در منطقه کاپادوکیه ترکیه توجه گردشگران را به خود جلب کرده است. گالری ایکمان یک فرش فروشی قدیمی است که به طور خانوادگی اداره می شود. صاحبان این فرش فروشی به گردشگران اجازه می دهند با فضای خاص این فرش فروشی عکس یادگاری بگیرند.

این عکس ها که موجب معروف شدن این گالری شده حالا توجه بسکمک به خود جلب کرده است. عکس های هوایی گردشگرانی که روی زمینه ای رنگارنگ از فرش ها دراز کشیده اند، آنقدر جذاب است که بسکمک به این گالری سر می زنند تا عکس های مشابهی بگیرند.

تبلیغات گردشگری منطقه کاپادوکیه مبتنی بر عکس و تصویر است. مناظر خاص این منطقه به همراه بالن ها سوژه ای است که عکس های خاصی می سازد. این جذابیت باعث شده که ده ها فعال اینستاگرامی جهان برای دریافت عکس های خاص راهی این منطقه شوند. اینستاگرامی ها گاهی با تجهیزات کامل عکاسی و تصویربرداری به کاپادوکیه می روند تا عکس های متفاوت بگیرند. انتشار این عکس ها در فضای مجازی کمک بزرگی به گردشگری کاپادوکیه کرده است.

بخشی از عکس های گردشگران با گالری ایکمان را در ادامه ببینید:

به گزارش یومی بلاگ، کاپادوکیه یکی از مقاصد هدف گردشگری کشور ترکیه است که با تبلیغات می کوشد جای خود را بین شهرهای معروف این کشور باز کند.

منبع: چمدان
انتشار: 18 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 350

به "خلاقیت فرش فروش ترک ؛ جذب مشتری از راه گردشگران اینستاگرام باز ، عکس های خاص گردشگران با فرش های قدیمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلاقیت فرش فروش ترک ؛ جذب مشتری از راه گردشگران اینستاگرام باز ، عکس های خاص گردشگران با فرش های قدیمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید