کسب و کار

هدف نقل و انتقالاتی بارسا راهی میلان می گردد؟

اسکای مدعی شد باشگاه لیون به دنبال معاوضه ممفیس دیپای با لوکاس پاکتا از میدان است.

30 شهریور 1399

ابریشم بافی، هنری سنتی در راز و جرگلان

ابریشم بافی ازجمله رشته های سنتی در منطقه راز و جرگلان استان خراسان شمالی است، هنری که در فهرست میراث ناملموس کشور نیز به ثبت رسیده و نشان دهنده هویت فرهنگی اقوام این منطقه و پایبندی آنان به آداب و رسوم و باورها بوده و تکمیل کننده پوشاک سنتی آنان است.

29 شهریور 1399

کارگاه آموزشی آ ن لاین گردشگری خوراک در بندرعباس برگزار می گردد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از برگزاری کارگاه آموزشی آنلاین گردشگری خوراک، چرا و چگونه؟ در بندرعباس اطلاع داد.

20 شهریور 1399

مذاکرات اربیل-بغداد به زودی از سر گرفته می گردد

عضو کمیسیون امنیت و دفاع در مجلس عراق اطلاع داد که به زودی یک هیأت از کردستان وارد بغداد خواهد شد تا مذاکرات خود را با دولت مرکزی از سر بگیرد.

13 شهریور 1399

معاملات امروز دارا یکم ابطال شد

ناظر بازار گفت معاملات امروز نماد دارا یکم به دلیل اختلاف خالص دارایی های صندوق واسطه گری یکم با قیمت سفارشات امروز این نماد، مورد تأیید نیست.

6 شهریور 1399

آنکارا بدون اجازه مسکو نمی تواند اس-400 را به کشور ثالث بدهد

سرویس فدرال همکاری های فنی-نظامی روسیه تأکید کرد که آنکارا بدون اجازه طرف روسی نمی تواند سامانه موشکی اس-400 را به کشور ثالثی فروخته یا انتقال دهد و سخنگوی حزب حاکم ترکیه نیز این مسئله را تأیید کرد.

4 شهریور 1399

فال روزانه 27، 10، 1398

فال روزانه 98/10/27چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که امروز به دنیا آمده اید، تولدتان مبارک. سالی که باتولدتان آغاز شده را با انرژی و انگیزه آغاز کنید و مطمئن باشید این روحیه در طول سال همراه شما خواهد بود. در سال تولدتان اهمیت بیشتری...

29 مرداد 1399

خبرنگاران بحران مهاجرت؛ گذار از مرزها از گذر قوانین بین الملل

تهران-خبرنگاران- به مناسبت روز جهانی پناهجویان(20 ژوئن)، سازمان ملل متحد از جامعه بین المللی خواست با کسانی که ناگزیر به ترک وطن و خانه خود هستند، اعلام همدری و همبستگی کند؛ آمار افرادی که ناگزیر به ترک دیار خود شده اند، ارقامی تکان دهنده است که تاملی...

27 مرداد 1399

آموزش تعمیرات موبایل و تعمیرات لوازم خانگی و PLC در تهران

در این مقاله به معرفی 3 رشته پرطرفدار و پردرآمد فنی شامل آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات لوازم خانگی و آموزش plc می پردازیم. این دوره ها را می توانید در بزرگترین و مجهزترین آکادمی ایران یعنی آکادمی فن آموزان سپری نمایید و کسب درآمد خود را آغاز نمایید.

22 مرداد 1399

بیانیه شدید الحن ایران خطاب به سازمان ملل

وزارت امور خارجه کشورمان، بیانیه ای را در رد ادعا های اخیر دبیرخانه سازمان ملل متحد علیه ایران منتشر کرد.

21 مرداد 1399

فن درسار: نمی خواهیم بازیکنان خود را ارزان از دست بدهیم

مدیر اجرایی باشگاه آژاکس برای مشتریان ستاره های این تیم خط و نشان کشید.

16 مرداد 1399

واریزی های دولت در هفته جاری ، آیا پول فروش 30 درصد از سهام عدالت واریز شده است؟

به گزارش خبرنگاران، در هفته جاری دولت دو واریزی انجام داد، ابتدا یارانه معیشتی را واریز کرد و بعد از آن مقرر شد واریزی بیمه بیکاری کسانی که در اسفند ماه سال گذشته بیکار شده اند انجام گردد.

13 مرداد 1399

جزئیات نحوه فروش سهام عدالت

سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت، ضمن تشریح جزئیات فروش این سهام، اعلام نمود: افرادی که برای فروش سهام عدالت به کارگزاری ها مراجعه می کنند، می توانند سهام هر یک از شرکت ها را تا 30 درصد انتخاب کرده و بفروشند اما افرادی که از طریق بانک نسبت به فروش اقدام...

12 مرداد 1399

چگونه کد بورسی بگیریم؟

تنور داغ این روزهای بازار سرمایه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است؛ به طوریکه داشتن کد بورسی از نان شب هم واجب تر شده و متقاضیان زیادی در صف اخذ کد بورسی ایستاده اند! در آن سوی ماجرا، مسئولان نیز کوشش خود را برای تسهیل فرآیند صدور کد بورسی به...

5 مرداد 1399

مصوبه ستاد تنظیم بازار 2 هزار میلیارد تومان به مرغداران خسارت زد، محصولات صادراتی روی دست مانده

ارسلان قاسمی گفت: مصوبه ستاد تنظیم بازار به صنعت مرغداری 2 هزار میلیارد تومان خسارت زد و کسی جوابگو نیست.

4 مرداد 1399

اعلام قیمت های جدید خودروهای فروش فوق العاده

پس از دو هفته از اعلام فرمول های جدید برای مشخص قیمت ها داخلی در کارخانه و بازار آزاد، امروز قیمت های جدید محصولاتی که از این فردا پیش ثبت نام شروع و از این پس مبنای فروش قرار خواهند گرفت، اعلام شد.

3 مرداد 1399

توسعه مناطق نمونه گردشگری در بوشهر

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از توسعه مناطق نمونه گردشگری در سطح استان اطلاع داد و گفت: مناطق نمونه گردشگری موجب رونق صنعت، اشتغال و گردشگری می گردد.

21 تیر 1399

حمایت از بخش خصوصی عامل رشد اقتصادی کشور، ظرفیت زیادی برای ورود به بازار سرمایه داریم

مدیر ارتباطات یک کسب وکار اینترنتی ایرانی گفت: حمایت از بخش خصوصی عامل رشد اقتصادی در سطح کلان جامعه است.

20 تیر 1399

علت گرانی پراید چیست؟

به گزارش خبرنگاران، سال گذشته، گروه خودروسازی سایپا تصمیم گرفت در راستای تصمیم شورای عالی استاندارد و حرکت بر اساس استانداردهای ملی، خط تولید پراید را زودتر از مهلت مشخص شده (تیرماه سال جاری) متوقف تا از ظرفیت آن برای تولید خودروهای دیگری چون کوییک،...

15 تیر 1399

عمل زیبایی ریال

روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه پیشنهادی دولت برای تغییر واحد پول کشور را تصویب کردند که طبق آن، در دو سال آینده، چهار صفر از واحد پول کشور حذف و واحد پول ایران به تومان تبدیل می شود.

13 تیر 1399
تعداد: (123)