استارتاپ

حمایت از بخش خصوصی عامل رشد اقتصادی کشور، ظرفیت زیادی برای ورود به بازار سرمایه داریم

مدیر ارتباطات یک کسب وکار اینترنتی ایرانی گفت: حمایت از بخش خصوصی عامل رشد اقتصادی در سطح کلان جامعه است.

20 تیر 1399

مناقصه بیمه خود را در استارتاپ پاکت بگذارید

استارتاپ پاکت واسطه ای میان بیمه گر و بیمه گذار، برای عقد بهترین قرارداد بیمه ای است

7 فروردین 1399

با دفتر کار مجازی به اجاره دفتر کار در تهران احتیاج ندارید!

در شرایط کنونی معضل اصلی کسب وکارهای کوچک و بزرگ، افزایش هزینه هاست. خصوصا اجاره دفتر کار در تهران که برای بعضی کسب وکارها توجیه منطقی ندارد.

5 بهمن 1398

با همکاری بنیاد مستضعفان جزیره لارک هوشمند می گردد

مجری طرح آبادانی و پیشرفت جزیره لارک گفت:با همکاری بنیاد مستضعفان و یک سری از دانشجویان خوش ذوق به اسم دهکده هوشمند یک نرم افزاری طراحی شد که بتوانیم فعالیت های جزیره را هوشمند سازی کنیم.

9 دی 1398

پاناک پلتفرمی برای دستگاه های هوشمند

استارتاپ پاناک یک پلتفرم IOT است که توسط احسان واثقی، هومن همت خواه، پژمان آزادگان و محمد زرافشان در شهر اهواز راه اندازی شده است. احسان واثقی متولد 67 در اهواز است و در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید چمران اهواز تحصیل نموده و ارشد آی تی از دانشگاه امیرکبیر...

22 آبان 1398

چالشهای صندوقهای پژوهش و فناوری برای حمایت از دانش بنیانها

به گزارش خبرنگاران، دکتر رضوی امروز در مراسم افتتاح دفاتر صندوق های پژوهش و فناوری در محل مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان گفت: همواره در جهت حرکت این صندوق ها چالش هایی وجود دارد.

7 آبان 1398

خودروی خود را با گوشی استارت بزنید

یک استارتاپ کره ای اقدام به توسعه ابزاری نموده است که باز و بسته کردن در خودرو و روشن کردن آن را به گوشی های هوشمند می سپارد تا راننده از حمل سوئیچ خلاص گردد.

30 شهریور 1398

حل نیازهای فناورانه شرکت گاز در مواجهه با سیل و بلایای طبیعی

مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران از برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز (محافظت از تجهیزات و زیرساخت های صنعت گاز در برابر سیل و بلایای طبیعی) خبر داد و گفت: این رویداد با رویکرد محافظت از تجهیزات و زیرساخت ها در برابر سیل و بلایای طبیعی...

8 مرداد 1398