رئیس پلیس راه: اجازه هیچ سفر جدیدی را نمی دهیم

به گزارش یومی بلاگ، رئیس پلیس راه راهور ناجا خطاب به هموطنانی که در خانه های خود بوده و قصد انجام سفر دارند گفت: اجازه انجام هیچ سفر جدیدی را نخواهیم داد و خودروها نمی توانند از استانهای خودشان خارج شوند.

رئیس پلیس راه: اجازه هیچ سفر جدیدی را نمی دهیم

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: همه هموطنان در جریان محدودیت های اعمال شده قرار گرفته اند ما در تمام خروجی های استانها محدودیت هایی برای تردد قائل شده ایم.

وی اضافه نمود: اولا هموطنانی که در خانه هستند یادشان باشد که سفری نخواهیم داشت و برنامه ریزی سفر هم ننمایند و اصلا اجازه خروج به هیچ خودرویی از استانهای خودشان داده نمی گردد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: کسانی هستند که این روزها به سفر رفته اند و در حال بازگشت به شهرها هستند. بعضی در حال آمدن به تهران هستند. اینها اگر ساکن تهران باشند اجازه ورود به تهران را می دهیم.

سردار حسینی ادامه داد: هستند خودروهایی که ساکن تهران نبوده اما باید برای رسیدن به مقصد خود از استان تهران عبور نمایند. این افراد اجازه ورود به شهر تهران را پیدا نخواهند کرد بلکه باید از جهتهای کمربندی و بدون توقف در شهرهای میان جهت فقط به سمت مقصد خود حرکت نمایند.

وی گفت: یک عده ای به مسافرت رفته اند که باید هر چه سریعتر به شهرهای خود بازگردند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: شرایط استان تهران و البرز کمی خاص است زیرا بعضی در کرج و اطراف آن سانمایند اما در تهران محل کارشان است که بین این دو استان فعلا این محدودیت تردد اعمال نخواهد شد.

سردار حسینی اضافه نمود: البته ناوگان عمومی بار و ترانزیت کالا از آنجا که باید کالاهای اسایس مردم را به نقاط مختلف کشور برسانند از این قاعده مستثنی است.

وی ادامه داد: ناوگان حمل و نقل عمومی باید توسط مراجع تصمیم گیر استانی در هر استان به حداقل خود برسد و از تردد های غیر ضرور خودداری گردد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: هموطنان عزیز بدانند که افراد بی توجه به این تذکرات توسط عوامل پلیس جریمه خواهند شد و خودروی این عزیزان یک ماه در پارکینگ توقیف خواهد ماند.

سردار حسینی اضافه نمود: مردم از ما این مطالبه را دارند که این محدودیت ها اعمال گردد تا مردم سلامت باشند و من درخواستم این است که سایر مردم هم به این موضوع و محدودیت ها احترام گذاشته و آن را رعایت نمایند.

وی ادامه داد: یک سری مدارک می تواند ثابت کند فردی در شهری ساکن است یا خیر برای مثال آدرسی که در بیمه نامه شخص ثالث وجود دارد یا قبض آب و برق و تلفن یا حتی دفترچه بیمه و می توان با این ها سکونت یک فرد را ثابت کنیم.

رئیس پلیس راه راهور ناجا درخصوص اینکه این محدودیت ها تا چه زمانی ادامه خواهد داشت گفت: فعلا مقرر شده است این محدودیت ها تا 15 فروردین اعمال گردد ولی اینکه مدت اجرای آن تمدید خواهد شد یا خیر بستگی به خیلی از موضوعات دارد.

منبع: فارس

منبع: چمدان
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 3512

به "رئیس پلیس راه: اجازه هیچ سفر جدیدی را نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس پلیس راه: اجازه هیچ سفر جدیدی را نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید