رونالدو: مردم با تفنگ شکاری منتظر خرابکاری من هستند

به گزارش یومی بلاگ، تهران- خبرنگاران- کریستیانو رونالدو می گوید که او از اثبات کردن همیشگی خودش به مردم خسته شده و به خوبی می داند که مردم و منتقدان با تفنگ شکاری منتظرند تا او در یک بازی بزرگ خرابکاری کند تا به وی حمله نمایند.

رونالدو: مردم با تفنگ شکاری منتظر خرابکاری من هستند

به گزارش یومی بلاگ، روزنامه مارکای اسپانیا روز شنبه نوشت: برای کریستیانو رونالدو همه چیز گل و گلاب نیست چرا که با وجود اینکه او همواره یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های تمام دوران ها محسوب می گردد، اما شماره 7 محبوب یووه همچنان هدف انتقادهای مدام است.

فوق ستاره پیشین کهکشانی ها افتخارات زیادی کسب نموده اما همچنان در تمام فصول با چالش اثبات کردن خود به ناباوران روبرو است.

مهاجم پرتغالی در این باره گفت: اعتراف می کنم بعضی اوقات آزرده و خسته می شوم چرا که انگار هر فصل مجبورم ثابت بکنم که بازیکن خیلی خوبی هستم.

وی ادامه داد: کار سختی است و فشار مضاعفی روی شما برای ثابت کردن یک موضوع به مردم وارد می گردد و این فشار تنها برای شما نیست بلکه مادر، فرزند و همه اطرافیان شما را هم درگیر می نماید.

رونالدو اضافه نمود: باید زیاد تمرین کنید اما زمانی می رسد که دوست دارید شما را به حال خودتان رها نمایند.

مرد پرتغالی تابستان سال گذشته چمدان خود را برای کوچ از مادرید بست و راهی تورین شد، جایی که به همراه تیم یوونتوس توسط آژاکس از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد.

وی در ادامه توضیح داد: شما باید فروتن باشید؛ باید یاد بگیرید که دانای کل نیستید و اگر باهوش باشید نقاط ضعف خود را برای تبدیل شدن به ورزشکاری بهتر تقویت می کنید؛ کاملا با یوونتوس تطبیق پیدا نموده ام. آنها دیدند که من کریستیانو رونالدو هستم و چرا پنج بار توپ طلا و پنج بار لیگ قهرمانان را فتح نموده ام.

رونالدو تاکید نمود: نمی توانم مشکلاتم را با مقامات مالیاتی اسپانیا فراموش یا مخفی کنم؛ زندگی من مثل یک کتاب، باز است؛ می خواستم با کلینیک کاشت موی خودم چند شغل ایجاد کنم؛ می دانم مردم مرا دوست دارند و علاوه بر این می دانند که من چه کارهایی برای باشگاه نموده ام و در مقابل چه چیزهای دریافت نموده ام؛ آنها در خیابان به من می گویند به خانه برگرد، مادرید همواره خانه تو است و من از شنیدن این جمله خرسند می شوم.

وی در ادامه اضافه نمود: مردم همواره در حال قضاوت کردن هستند؛ آنها می گویند که رونالدو دیگر تمام شده چرا که 33، 34 یا 35 سال دارد و در چنین شرایطی شما دوست دارید آنها را غافلگیر کنید؛ آنها همواره مرا شخصی می دانند که هرگز هیچ مسئله ای ندارد؛ کسی که به خاطر پول و موفقیتی که دارد نمی تواند ناراحت یا نگران باشد.

رونالدو در خاتمه اعلام کرد: باید درک کنید که مردم مثل شما فکر نمی نمایند. آنها با تفنگ شکاری منتظرند تا من یک پنالتی را از دست بدهم یا در یک بازی بزرگ خرابکاری کنم؛ این بخش بزرگی از زندگی من است که باید آماده روبرو با آن باشم که البته سال ها است خودم را مهیای آن نموده ام.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 260

به "رونالدو: مردم با تفنگ شکاری منتظر خرابکاری من هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: مردم با تفنگ شکاری منتظر خرابکاری من هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید