زیباسازی منظر و سیمای شهری در طرح اقدام ملی مسکن مورد توجه باشد

به گزارش یومی بلاگ، خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان، بر لزوم انطباق طراحی ساختمان های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با اقلیم و معماری بومی استان تاکید کرد و افزود: در اجرای این طرح باید زیباسازی منظر و سیمای شهری مورد توجه قرار گیرد.

زیباسازی منظر و سیمای شهری در طرح اقدام ملی مسکن مورد توجه باشد

ارسلان زارع در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرح اقدام ملی مسکن که به صورت همزمان در سراسر کشور و با حضور رئیس جمهور از طریق ارتباط تصویری انجام شد، اظهار کرد: طرح اقدام ملی مسکن یکی از برنامه های خوب دولت تدبیر و امید است که در گیلان امروز اولین واگذاری اسناد زمین های مورد نیاز اجرای پروژه به آن دسته از متقاضیانی که تمایل به ساخت و ساز مستقیم دارند، صورت گرفت.

وی ادامه داد: از روزهای ابتدایی تبیین طرح اقدام ملی مسکن، در استان نیز برنامه ریزی های خوبی برای اجرا اجرا شده است.

استاندار گیلان به تلاش های اجرا شده از سوی دستگاه های اجرایی متولی اشاره و افزود: در اجرای تعهدات اجرای این طرح توجه به زمان بندی های تعیین شده اهمیت دارد.

زارع تاکید کرد که با استمرار تلاش ها، از استان های پیشتاز کشور در اتمام طرح اقدام ملی مسکن و تحویل 13 هزار واحد مسکونی به متقاضیان باشیم.

وی با تاکید بر لزوم همکاری همه دستگاه های اجرایی جهت تسریع در اجرای پروژه مذکور گفت: به شهرداران سراسر استان تاکید می کنم در صدور مجوز و پروانه ساخت و پایان کار و نیز صدور مجوزهای اجرای پروژه های زیرساخت، همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار گیلان، بر لزوم انطباق طراحی ساختمان های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با اقلیم و معماری بومی استان تاکید کرد و افزود: در اجرای این طرح باید زیباسازی منظر و سیمای شهری مورد توجه قرار گیرد.

زارع، از تلاشگرانی که در اعتلا و توسعه استان نقش آفرینی می کنند، تقدیر و اظهار امیدواری کرد که با تلاش و هم افزایی بخش های دولتی و خصوصی شاهد اجرای بخش اعظمی از اجرای پروژه اقدام ملی مسکن گیلان در سالجاری و سال آینده باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 5669

به "زیباسازی منظر و سیمای شهری در طرح اقدام ملی مسکن مورد توجه باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیباسازی منظر و سیمای شهری در طرح اقدام ملی مسکن مورد توجه باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید