فرکی: 4 گل به نساجی هدیه کردیم، دروازه بان مان را به خاطر اشتباهاتش تعویض کردم

به گزارش یومی بلاگ، سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید تیمش می توانسته برابر نساجی برنده مسابقه باشد.

فرکی: 4 گل به نساجی هدیه کردیم، دروازه بان مان را به خاطر اشتباهاتش تعویض کردم

به گزارش یومی بلاگ، حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از شکست تیمش برابر نساجی، در نشست خبری اظهار داشت: بازی در هفته دوم لیگ برتر با هفت گل گویای همه چیز است. بازی زیبا و قشنگی بود که به هر حال هواداران ازدیدنش لذت بردند. ما از ابتدا مصمم بودیم تا برابر حریف بدون اینکه عقب نشینی داشته باشیم، با یک فوتبال هجومی نتیجه بازی را به نفع خودمان رقم بزنیم. این کار را در شروع بازیکنان انجام دادند. در 30 دقیقه ابتدایی بازی را در درست داشتیم و در ادامه نیمه اول متاسفانه دو گل دریافت کردیم که این تمرکز تیم ما را به هم زد.

او ادامه داد: بین دونیمه به بازیکنان گفتیم تلاش مضاعفی بکنند چون چیزی برای از دست دادن نداشتیم. متاسفانه در 15 دقیقه ابتدایی نیمه اول اشتباهات فاحشی داشتیم که همین اشتباهات باعث شد بازی چهار بر یک شود. بازیکنانم زحمت زیادی کشیدند. در شرایط سخت و مقابل هواداران خوب نساجی توانستیم نتیجه 4 بر یک را 4 بر 3 به سرانجام برسانیم. به بازی خیلی خوب برگشتیم. گل های خوبی زدیم. اگر خوش شانس بودیم می توانستیم بای را ببریم چون دو موقعیت گل را در ادامه خراب کردیم. باز هم از بازیکنانم تشکر می کنم. به تیم نساجی تبریک می گویم. ما 4 گل به نساجی هدیه کردیم.

سرمربی پیکان درباره فضای ورزشگاه شهید وطنی هم، گفت: در آخرین بازی فصل قبل ما در این ورزشگاه، نتیجه را واگذار کردیم ولی هواداران تیم خودشان را تشویق کردند. آخر آن بازی اتفاقاتی افتاد که بازیکن ما دو جلسه محروم شد ولی هواداران به ما کاری نداشتند. امروز هم فضای ورزشگاه خیلی خوب بود. من قبل از بازی هم گفتم این برای ما خیلی خوب است که ورزشگاه پر باشد و تیم محبوبش را تشویق کند. همین اتفاق هم رخ داد. بازی بدون هوادار دلچسب نیست. ما در زمین خودمان خیلی هوادار نداریم به خاطر همین از بازی برابر تیم های پر هوادار لذت می بریم.

فرکی درباره تعویض شیخ ویسی، دروازه ّان تیمش هم اظهار کرد: ما 4 تا اشتباه داشتیم. او را به خاطر اینکه احساس کردیم شرایط روحی خوب و تمرکز ندارد تعویض کردیم. صلاح تیم در این بود که این اتفاق بیفتد.

او اضافه کرد: کل تیم ما تلاش کرد. به اینکه بعد از گل خوردن، دروازه بان مقصر است یا دفاع توجهی ندارم. گاهی وقت ها دروازه بان ها تمرکز ندارند که طبیعی است. بعد از تعویض دروازه بان تیم ما بدون اشتباه بازی کرد. دفاع ما کارش را درست انجام می داد. ما تیمی هستیم که باید زمان زیادی را داشته باشیم تا نقاط ضعف را برطرف کنیم. امروز مدافع خوب مان یعنی مهران موسوی را در اختیار نداشتیم. فراز امامعلی و جابر انصاری را هم در اختیار نداشتیم. مطمئن هستم که در ادامه شرایط تیم ما بهتر می شود و نقاط ضعف مان را برطرف می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 930

به "فرکی: 4 گل به نساجی هدیه کردیم، دروازه بان مان را به خاطر اشتباهاتش تعویض کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرکی: 4 گل به نساجی هدیه کردیم، دروازه بان مان را به خاطر اشتباهاتش تعویض کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید