فعالیت های این روز های صداپیشه فوتبالیست ها

به گزارش یومی بلاگ، مدیر دوبلاژ و صداپیشه گفت: در حال حاضر در برنامه محله گل و بلبل و برنامه رادیویی جمعه باشما فعالیت میکنم.

فعالیت های این روز های صداپیشه فوتبالیست ها

شوکت حجت مدیر دوبلاژ و صداپیشه درگفتگو با خبرنگار ،در خصوص فعالیت اخیر خود گفت: در برنامه محله گل و بلبل صداپیشه دو عروسک یاور و امید همه هستم و با رادیو جمعه با شما همکاری دارم.

وی ادامه داد: در مجموعه های انیمیشن کلیله و دوستان و مهارت های زندگی به عنوان مدیر دوبلاژ حضور دارم.

حجت با بیان اینکه انیمیشن مهارت های زندگی به مسائل آموزشی حوزه ارتباطات بر مبنای آموزه های دین مبین اسلام می پردازد،گفت: مهارت هایی همچون همدلی، حل مسئله، تصمیم گیری، مقابله با استرس، بهره گیری از بازی های آموزنده، تعریف صحیح صندلی پدر و مادر در خانواده، پرداختن به سنت ها، تاکید بر لزوم ارتباط کودک با پدربزرگ و مادربزرگ، تفکر خلاق، ارتباط موثر، کنترل هیجانات و ... از شبکه پویا نمایش داده می گردد.

این مدیر دوبلاژ بیان نمود: در ماجرا های دانا و مهسا صداپیشگی دانا را بر عهده دارم و در این کار هم نرگس فولادوند، سعید شیخ زاده، اردشیر منظم، امیر عطرچی، علی همت مومیوند، شایسته تاجبخش، مینا شجاع، فاطمه حدادی، نسیم رضاخانی، سمیه موسوی، متانت اسماعیلی به عنوان دوبلور در کنار ما فعالیت دارند.

وی پیرامون انیمیشن کلیله و دوستان با تاکید بر اینکه کلیله و دوستان بیش از 100 قسمت دارد،گفت: در این برنامه دوبله و صداپیشگی را بر عهده داریم که بیژن علیمحمدی، امیرمحمد صمصامی، کریم بیانی و اردشیر منظم با ما همکاری می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 105

به "فعالیت های این روز های صداپیشه فوتبالیست ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های این روز های صداپیشه فوتبالیست ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید