مجمع عمومی جامعه صنفی تاسیسات اقامتی اردبیل برگزار گردید

مجمع عمومی فوق العاده جامعه صنفی تاسیسات اقامتی استان اردبیل در شهر سرعین برگزار گردید.

مجمع عمومی جامعه صنفی تاسیسات اقامتی اردبیل برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل امروز شنبه 17 آذر 97 در این مجمع توضیح داد: اداره کل در راستای توسعه صنعت گردشگری استان و در راستای تحقق شعار زمستان بیدار جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات در کنار جامعه صنفی تاسیسات اقامتی است.

فلاحی توضیح داد: با توجه به اینکه اردبیل و سرعین جزو شهرهای برتر به لحاظ برخورداری از مراکز اقامتی است، اداره کل میراث فرهنگی استان به منظور پر کردن خلاهای اساسنامه اقدام به تدوین اساسنامه تیپ و ابلاغ آن به جامعه صنفی تاسیسات اقامتی نموده است.

او ادامه داد: اساسنامه تیپ تدوین شده با شفاف سازی به تمامی مسائل و دغدغه های موجود پاسخ گفته و از این پس عملکرد مجموعه در هر شش ماه یک بار در سایت اداره کل انعکاس خواهد یافت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه نمود: لازم است با هدف بهبود عملکرد جامعه صنفی تاسیسات اقامتی نامزدهای مجمع برنامه های خود را به اداره کل پیشنهاد دهند.

در این مجمع به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا برگزاری انتخابات به زمان دیگری موکول شد و هیئت مدیره و مدیر عامل به طرح نظرات و عملکرد خود پرداختند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 شهریور 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 690

به "مجمع عمومی جامعه صنفی تاسیسات اقامتی اردبیل برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع عمومی جامعه صنفی تاسیسات اقامتی اردبیل برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید