همه خدمات اینترنتی در یک ستاره مربع متمرکز شد

در حالی که پیش از این، از کدهای USSD متفاوتی برای خدمات اینترنتی همراه اول استفاده می شد، به گفته مدیرکل ارتباطات همراه اول، از امروز این خدمات در کد ستاره 100 مربع مترکز می شوند.

همه خدمات اینترنتی در یک ستاره مربع متمرکز شد

شاهین آرپناهی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره استفاده از کدهای متفاوت USSD برای ارائه خدمات اینترنتی توضیح داد: پیش از این یک سری سرویس های اینترنتی را روی کدهای متفاوت USSD ارائه می کردیم. برای مثال اینترنت همراهی با شماره گیری کد محدوده 1000 اتفاق می افتاد، بسته های معمولی روی محدوده 100 ارائه می شد و برخی دیگر از سرویس ها روی ستاره 10 ارائه می شد.

وی با اشاره به متمرکز شدن خدمات اینترنتی در یک کد USSD، گفت: ما معماری کدهای USSD همراه را تغییر دادیم و از امروز، یکشنبه، خدمات اینترنتی به شکل متمرکز روی ستاره 100 مربع قرار می گیرد و همه مشترکان می توانند با شماره گیری ستاره 100 مربع، این خدمات را دریافت کنند. این خدمات از فعال و غیرفعال کردن سرویس اینترنت تا خرید بسته های مختلف مدت دار، مشاهده میزان مصرف و بسته رزرو و تمامی سرویس هایی که روی اینترنت ارائه می شود را دربرمی گیرد.

به گزارش خبرنگاران، کدهای ussd کدهایی است که با شروع و با # تمام می شوند. با استفاده از این کدها، کاربر به راحتی و در فضایی ساده می تواند فعالیت هایی از قبیل انتقال وجه، اعلام موجودی، خرید شارژ، پرداخت قبوض و خدمات اینترنتی را انجام دهد. کدهای ussd بدون استفاده از هیچ نرم افزاری روی گوشی تلفن همراه، ارتباط با اپراتور و بانک را با دریافت چند عدد فراهم کرده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 25 مهر 1398 شناسه مطلب: 272

به "همه خدمات اینترنتی در یک ستاره مربع متمرکز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه خدمات اینترنتی در یک ستاره مربع متمرکز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید