کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می رسد، پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود

سرمربی لیورپول از سرانجام مصدومیت ستاره مصری تیمش و حضور او در دیدار سرانجامی فصل برابر ولورهمپتون خبر داد.

کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می رسد، پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود

کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می رسد، پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود

یورگن کلوپ در نشست خبری پیش از آخرین بازی این فصل لیورپول در لیگ برتر انگلیس که یکشنبه مقابل ولورهمپتون است، از آماده شدن محمد صلاح برای حضور در این بازی خبر داد. صلاح هفته پیش در نتیجه برخوردی شدید از ناحیه سر با دروازه بان نیوکاسل مصدوم شد و به سبب آن بازی حساس تیمش مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان را هم از دست داد، هرچند که لیورپولی ها بدون او هم پیروز به شکست دادن حریف اسپانیایی نامدار خود شدند.

کلوپ در نشست خبری پیش از این بازی گفت: هندرسون و رابرتسون به من گفتند که مشکل شان فقط یک درد جزئی است. پس آنها نباید مسئله ای داشته باشند. روبرتو فیرمینو اما برای بازی مقابل ولورهمپتون آماده نیست. البته تا فینال لیگ قهرمانان فرصت داریم و این فرصت باید برای او کافی باشد. محمد صلاح هم در خوشحالی بعد از بازی مقابل بارسلونا خوب می دوید. دیروز و روز قبل از آن هم او خارج از زمین می دوید. صلاح در تمرینات امروز ما شرکت کرد.

کلوپ در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تیمش از اکنون به فینال تمام انگلیسی، لیگ قهرمانان و مصاف با تاتنهام در مادرید فکر می کند، تأکید کرد: ما روی بازی مقابل ولورهمپتون تمرکز داریم. فقط همین. البته این موضوع چیزی از بزرگی دستاورد سه شنبه شب مان کم نمی کند. بدون شک آن اتفاق یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال و نه فقط تاریخ لیورپول بود. ما باید با روحیه و اعتمادبه نفس به مصاف ولورهمپتون برویم اما حریف هم می خواهد نشان دهد که فقط برای انجام یک بازی فوتبال به میدان نمی آید. ولورهمپتون واقعاً تیم خوبی است. پس ما باید آماده باشیم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 25 مهر 1398 شناسه مطلب: 270

به "کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می رسد، پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: صلاح به دیدار با ولوز می رسد، پیروزی بر بارسا یکی از بهترین لحظات تاریخ فوتبال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید