ارتش آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: در کنار سایر نیروهای نظامی کشور تحت فرماندهی فرمانده کل قوا، ارتش برای پاسخگویی به هرگونه تهدید دشمنان آمادگی کامل دارد.

ارتش آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است

امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی، سه شنبه در جمع خبرنگاران در شیراز اضافه کرد: البته آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از جمله ارتش مختص ایام تهدیدات دشمن نیست بلکه نیروهای نظامی کشورمان آمادگی خود را در هر زمان حفظ می نمایند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در هر لباسی که خدمت می نمایند آماده جانفشانی برای کشور و مردم هستند و اگر احتیاج باشد جانشان را نیز در این راه فدا خواهند کرد.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، حق محوری، حق طلبی و حق گویی را از وظایف خبرنگاران دانست و گفت: خبرنگاران باید بتوانند در مقابل تهدیداتی که به دنبال ایجاد تفرقه در جامعه و بین مردم هستند بایستند و مردم و جامعه را نسبت به این مسائل مطلع نمایند.

امیر رضایی اضافه کرد: یک خبرنگار و رسانه باید بتواند در شرایط امروز که فضای مجازی در کنار اخبار و اطلاعات مفید، مطالب خلاف واقع بسیاری را نیز منتشر می نماید، مطلعی مردم را نسبت به واقعیت ها افزایش دهند.

فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد، آمادگی ارتش را برای مشارکت موثر در ساخت صحن جدید حرم مطهر امام حسین(ع) گفت.

رضایی در دیدار با محمد جلال مآب رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به ولایتمدار بودن ارتش و آمادگی برای خدمت به عتبات عالیات با تمام توان، اضافه کرد: اگر همه هستی خود را در این راه ارزشمند بگذاریم باز هم کم است چرا که وقتی انسان به یاد رشادت ها و از خودگذشتگی امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان در دشت کربلا می افتد، این نکته جلوه گری می نماید که برای اقامه دین و حفظ پرچم ولایت باید از همه سرمایه مادی خود، زن و فزرندان گذشت تا این پرچم حفظ گردد.

وی با بیان اینکه شیعیان هم با پیروی از امام خود باید در زمینه حفظ و حراست از این گنبدهای آسمانی از همه سرمایه خود بهره برند، اضافه کرد: این بارگاه ها نشانه اقتدار شیعیان است لذا به حق باید چنین کارهای بزرگی برای حراست از گنبدهای برافراشته و آن ضریح های آسمانی صورت گیرد تا عشق و علاقه مردم به ساحت مقدس آن امامان معصوم(ع) جلوه دیگری از خود نشان دهد.

فرمانده ارشد ارتش در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهر شیراز مرکز ولایت مداری و به تعبیر رهبر معظم انقلاب سومین حرم اهل بیت(ع) است که باید نقش ماندگاری در راه مقدس داشته باشد.

امیر رضایی اظهار کرد: این اقدمات ماندگار موجبات خشنودی قلب نازنین حضرت صاحب الزمان(عج) را فراهم می نماید و امیداست که خدای متعال ثواب حسنه و پاداش بزرگی برای دست اندرکاران این کارنیک و بزرگ در نظر گیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 شهریور 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 659

به "ارتش آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش آماده پاسخگویی به هر تهدیدی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید