بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟

به گزارش یومی بلاگ، در عصری که به نظر می رسد پدر پول دار داشتن بهترین شغل دنیاست موفقیت آنها که روی پای خودشان ایستاده اند، به کسی باج نداده اند و همه زندگی شان در مبارزه برای به دست آوردن حداقل ها خلاصه شده، لذت بخش است.

بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟

یومی بلاگ، احسان محمدی- در عصری که به نظر می رسد پدر پول دار داشتن بهترین شغل دنیاست موفقیت آنها که روی پای خودشان ایستاده اند، به کسی باج نداده اند و همۀ زندگی شان در مبارزه برای به دست آوردن حداقل ها خلاصه شده، لذت بخش است. حتی از دور تماشا کردنش هم به جان آدم می نشیند.

آنها محبوب ترین دوقلوهای فوتبال ایران هستند. میلاد و مهرداد محمدی. آنقدر شبیه به هم که هنوز هم برای بسیاری تشخیص اینکه کدام یک در بلژیک بازی می نماید و کدام یک در آوس پرتغال سخت است. وقتی موهای سرشان را مدل سربازی کوتاه می نمایند تشخیص، سخت تر هم می گردد! خودشان یک بار در برنامه 90 اعتراف کردند از این شباهت استفاده نموده اند و در یک مسابقه هر کدام یک نیمه به زمین رفته اند!

شب گذشته مهرداد میهمان برنامۀ فوتبال برتر بود و مثل همواره گفت و گویش در شبکه های اجتماعی به واسطه شوخی هایش مورد توجه نهاده شد. اینکه گفت از زبان پرتغالی فقط فحش هایش را یاد گرفته! بازیکنی که در اولین فصل حضورش در پرتغال 6 بار بهترین بازیکن زمین شد و حالا این بخت را دارد که به تیم های عظیم تری برود.

باشگاه لیدزیونایتد انگلیس هم برای به خدمت دریافت میلاد علاقه نشان داده است. تیمی که ستاره هایی مثل اریک کانتونا، جیمی فلوید هاسلبنک، مارک ویدوکا، آلن اسمیت، دیوید بتی، جکی چارلتون، تونی یبوا، ریو فردیناند، توماس برولین و ... در آن توپ زده اند.

یک انتقال دل چسب که اگر رخ بدهد لیگ برتر جزیره را برای ما جذاب تر می نماید. پسری که هیچ وقت از اینکه بگوید پیک رستوران بوده ابایی ندارد. بچۀ جنوب شهر با ته لهجه و بی ادا. مردم دوستش دارند حتی اگر در چند برنامۀ تلویزیونی میزان سوادش در تاریخ و جغرافیا دستمایۀ شوخی و خنده قرار بگیرد.

او جایی ادعا ننموده که جغرافیا دان است، اتفاقاً هر وقت تریبون داشته گفته خیلی دنبال سواد-مواد نبوده و عشقش کار و مادر و فوتبال است. شاید به خاطر همین بی نقاب بودن کمتر در بین اهل رسانه کُشته- مرده دارد. از آنهایی که چند نفر استوری های اینستاگرام شان را تبدیل نمایند به مهم ترین خبر روز فوتبال ایران!

در عصر جدید این یکی از الزامات مدرن است که ستاره ها باید کنار دستشان مشاور رسانه ای داشته باشند یا دست کم کسانی که آنها در تیتر خبرها نگه دارند. میلاد اگر داشت درخشش مقابل آس رم حتماً بیشتر از سوتی دادنش موقع پرتاب اوت دستی وایرال می شد. او که حالا پیراهن خنت بلژیک را می پوشد در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا در خانه رم آنقدر مقابل اسپینازولا خوش درخشید که پائولو فونسکا مجبور به تعویض مهره خودش شد.

بازیکنی که از تیم روسی با نام غریب احمد گروژنی به بلژیک رفته است برای اثبات خودش خیلی کوشش کرد آن هم وقتی که رسانه ها بیشتر روی بازیکنان دیگر تمرکز داشتند.

مهدی مهدوی کیا زمانی که در عضویت باشگاه آلمانی هامبورگ بود می گفت حتی در تمرینات تیم هم یک تیم تجهیزشده رسانه ای برای پوشش فعالیت نائوهیرو تاکاهارا بازیکن ژاپنی از این کشور می آیند و کوچکترین اتفاقات مربوط به او را پوشش می دادند اما من تنها بودم.

این تنها بودن شاید امروز به مدد شبکه های اجتماعی تا اندازه برطرف و رجوع شده باشد و برخی بازیکنان به تنهایی به تیم رسانه ای خودشان تبدیل شده باشند اما میلاد اینطور نیست. دستکم آنچه ما می بینیم نشان می دهد او به حمایت رسانه ای احتیاج دارد. بازیکن سختکوش و با استعدادی که سماجت یکی از ویژگی های بازی اوست، احتیاج دارد که در داخل و خارج از کشور یک مشاور رسانه ای کار بلد داشته باشد. کسی که درخشش هایش را علنی تر کند و البته رابطه اش با طرفداران تیم خنت را مستحکم تر. آن وقت شاید برای بچۀ منطقه فلاح مسیرها به انگلیس هموارتر گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 4879

به "بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید