اخبار اقتصادی

خبرنگاران راز سکوت دولت برابر تخریب ها

تهران- خبرنگاران- تخریب ها علیه دولت با اهداف مختلفی صورت می گیرد. اما تردیدی در این مسئله نیست که طیف مهمی از تخریب ها با اهداف انتخاباتی و کوشش برای تسخیر پاستور انجام می گردد؛ اقداماتی که با تحریف واقعیت های کشور همراه است.

6 مهر 1399

بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟

در عصری که به نظر می رسد پدر پول دار داشتن بهترین شغل دنیاست موفقیت آنها که روی پای خودشان ایستاده اند، به کسی باج نداده اند و همه زندگی شان در مبارزه برای به دست آوردن حداقل ها خلاصه شده، لذت بخش است.

6 مهر 1399

نوری: از باشگاه استقلال تماس نداشتم ، آرزو دارم یک روز در وطن پدرم سرمربیگری کنم

الکساندر مربی ایرانی تبار شاغل در فوتبال آلمان گفت: با تراکتور و پرسپولیس صحبت کردم و آشنا شدم، اما پیشنهاد به من نشد.همواره آرزوی من بوده که یک روز در ایران سرمربیگری کنم.

5 مهر 1399

سناتور ارشد آمریکایی بار دیگر ایران را به دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرد

یک عضو ارشد مجلس سنای آمریکا امروز چهارشنبه بار دیگر ایران، روسیه و چین را به کوشش برای دخالت در انتخابات آمریکا متهم کرد.

5 مهر 1399

300 هزار بی خانمان حاصل انفجار بیروت

ایرنا نوشت: استاندار بیروت خاطرنشان کرد که 300 هزار نفر از مردم این کشور در اثر انفجار سه شنبه شب بیروت بی خانمان شدند.

4 مهر 1399

مقایسه ام جی 6 با کیا سراتو و هیوندای النترا

معمولاً خودروهای سدان به دلیل نوع کاربری و استفاده روزمره توسط خانواده ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در بازار ایران نیز این دسته خودروها از گذشته تا به امروز بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند. اما از آن جا که بازار ایران از تنوع چندانی...

4 مهر 1399

جزئیات جدید از قرارداد 25 ساله ، چین در ایران سرمایه گذاری می نماید ، تخریب قرارداد با سوءنیت است

گروه استان ها ـ سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه همکاری ایران و چین در حوزه سرمایه گذاری است، گفت: طبیعی است که غربی ها و عوامل داخلی شان با چنین اتفاقی مخالفند.

3 مهر 1399

نمکی: ستاره ارتباطی دولت به وزیر بهداشت اعطا شد

در جشنواره تبلیغات و روابط عمومی ایران که روز گذشته و به صورت مجازی برگزار گردید، ستاره ارتباطی دولت به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اعطا شد.

31 شهریور 1399

ابریشم بافی، هنری سنتی در راز و جرگلان

ابریشم بافی ازجمله رشته های سنتی در منطقه راز و جرگلان استان خراسان شمالی است، هنری که در فهرست میراث ناملموس کشور نیز به ثبت رسیده و نشان دهنده هویت فرهنگی اقوام این منطقه و پایبندی آنان به آداب و رسوم و باورها بوده و تکمیل کننده پوشاک سنتی آنان است.

29 شهریور 1399

وکیل حجاریان خطاب به نماینده تهران: اسناد را منتشر کنید تا دروغگو رسوا گردد

وکیل سعید حجاریان در توئیتی خطاب به نماینده تهران نوشت: شما که دستتان می رسد اسناد بانکی و مالیاتی و حسابداری شرکت را منتشر کنید تا دروغگو رسوا گردد. شهامت داشته باشید عذرخواهی و طلب حلالیت کنید.

28 شهریور 1399

خبرنگاران پویش ازدواج جوانان در خراسان جنوبی راه اندازی شد

بیرجند - خبرنگاران - پویش ازدواج جوانان با همراهی خیران برای اهدای جهیزیه و یاری به زوجین در آستانه ازدواج در استان خراسان جنوبی راه اندازی شد.

27 شهریور 1399

تونس، درخواست بلوکه کردن دارایی های الفخفاخ

هیئت ملی مبارزه با فساد تونس از دستگاه قضایی این کشور خواست تا اموال و دارایی های نخست وزیر مستعفی را بلوکه و از سفر او به خارج از کشور جلوگیری کند.

23 شهریور 1399

لبنان، درخواست علما برای مقابله با دخالت های آمریکا، تاکید بر ایستادگی مردم در برابر فشار و تحریم

علمای لبنان بر ضرورت مقابله جدی با دخالت های کاخ سفید در امور داخلی لبنان و خاتمه دادن به تحرکات فتنه افکنانه سفیر آمریکا تاکید کردند.

18 شهریور 1399

خبرنگاران تشکیل صندوق مالی برای گذر از شوک برگزیت

لندن - خبرنگاران - هم زمان با بن بست مذاکرات انگلیس و اتحادیه اروپا درباره آینده همکاری های تجاری دو طرف در دوره پسابرگزیت، رئیس شورای اروپا پیشنهاد تشکیل صندوق مالی برای گذار از شوک برگزیت را مطرح نمود.

18 شهریور 1399

نیکزاد: فقط 2 درصد کشور زیرِ ساخت شهر ها رفته ، قانون دریافت مالیات از خانه های خالی نتیجه خواهد داد

نایب رئیس مجلس گفت: قانون قبلی باز دارنده نبود و جریمه آن خیلی پایین بود و صرفه ای برای هیچ کسی نداشت، ولی این قانون یک مقدار قابل توجه است یعنی 60 الی 70 درصد آن از نظر بنده که کارشناس این مسئله هستم مثمر ثمر خواهد بود.

16 شهریور 1399

مذاکرات اربیل-بغداد به زودی از سر گرفته می گردد

عضو کمیسیون امنیت و دفاع در مجلس عراق اطلاع داد که به زودی یک هیأت از کردستان وارد بغداد خواهد شد تا مذاکرات خود را با دولت مرکزی از سر بگیرد.

13 شهریور 1399

کمیته های مشترک ایران با قرقیزستان، تایلند، مکزیک و کرواسی تشکیل می گردد

معاونت بین الملل اتاق ایران اظهار داشت تشکیل کمیته های مشترک بازرگانی ایران و قرقیزستان، ایران و تایلند، ایران و مکزیک و ایران و کرواسی در دستور کار این معاونت برای سال 99 قرار گرفته است.

12 شهریور 1399

گذری بر اولین میدان توپخانه ایران در مجموعه زندیه شیراز

این نوشته به اهمیت توپ و توپخانه در دوران زندیه با تفکر مستقل ایجاد شهر زندیه از شهر صفویه با ساختارهای پایبند به سنت های معماری و شهرسازی ایران می پردازد.

11 شهریور 1399

سنای آمریکا تحریم هایی علیه بانک های چینی را تصویب کرد

مجلس سنای آمریکا روز گذشته تحریم هایی علیه بانک هایی که با مقامات چینی دخیل در قانون امنیت ملی هنگ کنگ باشند، تصویب کرد.

11 شهریور 1399

معاملات امروز دارا یکم ابطال شد

ناظر بازار گفت معاملات امروز نماد دارا یکم به دلیل اختلاف خالص دارایی های صندوق واسطه گری یکم با قیمت سفارشات امروز این نماد، مورد تأیید نیست.

6 شهریور 1399
تعداد: (270)