خودکشی دوست قدیمی ترامپ به طور رسمی تایید شد

اداره معاینه پزشکی نیویورک در گزارشی رسمی خودکشی قاچاقچی دختران نوجوان و دوست قدیمی ترامپ را به طور رسمی تایید کرد.

خودکشی دوست قدیمی ترامپ به طور رسمی تایید شد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، اداره معاینه پزشکی نیویورک روز آدینه گزارش رسمی خود درباره کالبدشکافی جفری اپستین بانکدار معروف آمریکایی و قاچاقچی بین المللی انسان را منتشر کرد.

در گزارش اداره معاینه پزشکی نیویورک آمده است که یافته ها حاکی از آن است که اپستین با حلق آویز کردن خود اقدام به خودکشی نموده است.

روز پنجشنبه واشنگتن پست در گزارشی به نقل از منابعی نوشت که کالبد شکافی اپستین چندین شکستگی در استخوان های گردن وی را نشان می داهد که این نوع آسیب دیدگی در پی حلق آویز کردن خود حاصل می گردد.

پیشتر وزارت دادگستری آمریکا تحقیقاتی را در رابطه با صحت اطلاعات مربوط به خودکشی جفری اپستین بانکدار معروف آمریکایی و قاچاقچی بین المللی انسان، شروع نموده بود.(جزئیات بیشتر)

چند هفته پیش نیز این بانک دار معروف و دوست قدیمی و نزدیک دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، مبادرت به خودکشی نموده بود. مأموران زندان او را در حالی یافتند که کبودی هایی دور گردنش داشت. پس از این واقعه برای جلوگیری از خودکشی مجدد، وی را تحت نظر قرار دادند.

سی ان ان طی گزارشی مدعی شده است، پس از انجام ارزیابی روانشناسی روزانه از اپستین، نظارت برای جلوگیری از خودکشی مجدد او متوقف شده بود و از آن پس در یک واحد مسکونی ویژه در زندان زندگی می کرد.

در صورتی که محکومیت اپستین درخصوص قاچاق دختران زیر سن قانونی تأیید می شد، وی مجبور بود 45 سال را در زندان سپری کند.

سال 2007 پلیس فدرال آمریکا اف بی آی کوشش کرد او را به خاطر وادار کردن دختران زیر سن قانونی به تن فروشی، تحت پیگرد قرار دهد. از نظر حقوقی چند سال زندان و حتی زندان ابد در انتظار این بانکدار بود، اما او در عمل تنها به 18 ماه حبس محکوم شد.

الکساندر آکوستا دادستان وقت میامی در سبک شدن حکم اپستین و دادن رشوه به قربانیان به او یاری کرد. آکوستا بعدها توسط ترامپ به عنوان وزیر کار انتخاب شد و پس از روشن شدن نقشش در عدم اجرای صحیح قانون، کناره گیری کرد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 21 شهریور 1398 بروزرسانی: 25 مهر 1398 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 683

به "خودکشی دوست قدیمی ترامپ به طور رسمی تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی دوست قدیمی ترامپ به طور رسمی تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید