دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران

به گزارش یومی بلاگ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: طی رایزنی های اجرا شده با معاونت پژوهشی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی پیروز به دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران شده ایم.

دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران

جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در گفت وگو با خبرنگار گفت: طی رایزنی های انجام شده با معاونت پژوهشی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی پیروز به دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران شده ایم، به طوریکه توانسته ایم محور ها را اخذ کرده و همچنین در حال آماده سازی زیرساخت ها برای راه اندازی این کتابخانه مرکزی در دانشگاه علوم پزشکی باشم.

او افزود: این کتابخانه در جهت حفظ و نگهداری اسناد غیر الکترونیک پزشکی تلاش می کند تا بتوانیم ارائه خدمات بهتر به جامعه پزشکی داشته باشیم، همچنان این مرکز قرار است در برج کتابخانه علوم پزشکی ایران فراهم شود تا تردد برای افراد آسان شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار کرد: در واقع هدف از این کتابخانه کمک به ارتقا سطح کیفی آموزش و پژوهش، تهیه و گسترش منابع الکترونیکی و همچنین تمرکز منابع اطلاعاتی و ایجاد تسهیلات دسترسی به آن ها دارد.

کوهپایه زاده ادامه داد: کلیه منابع دریافتی پس از کنترل ثبت و به بخش های مربوطه ارسال می شود و برگزاری جلسات با معاونین پژوهشی، اطلاع رسانی منابع جدید، پاسخگویی و همکاری با اعضای هیئت علمی و دانشجویان و همچنین ارزشیابی مجموعه کتابخانه از مجموعه فعالیت های این کتابخانه است و از دیگر وظایف این مجموعه می توان به سفارشات وفرآهم آوری منابع می شود اشاره کرد.منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 1451

به "دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت مجوز اسناد الکترونیکی سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید