سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد

به گزارش یومی بلاگ، سعید مسیگر در گفتگو با خبرنگاران درباره آخرین شرایط تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: ما 15 روز اردوی خوبی برگزار کردیم و بازیکنان به آمادگی نسبی رسیدند. مشکل بدنی هم نداریم و با پرداخت بخشی از قراردادها که چند روز پیش صورت گرفت، بازیکنان از نظر روحی هم در شرایط خیلی خوبی قرار دارند.

سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد

مدیرعامل باشگاه شاهین ادامه داد: تنها دغدغه ما نبود میشو سرمربی تیم است که مشکل ساز شده. همه شرایط نرمال و فراهم است، جز نیامدن میشو که به خاطر کرونا تا الان به ایران بازنگشته است.

مسیگر تأکید کرد: یکی از پسرهای میشو پزشک است و می ترسد پدرش که بالای 65 سال سن دارد، در بازگشت به ایران کرونا بگیرد. ما هر روز با هم در ارتباط هستیم. فعلا قرار شده است شپاروویچ دستیار میشو به ایران برشود و سپس خود سرمربی را برای بازگشت راضی می کند.

وی در پاسخ به این سئوال که با بالا رفتن آمار مبتلایان به کرونا در ایران چقدر برای بازگشت میشو شانس قائل هستید؟ این هم از بدشانسی ماست که کرونا این روزها سیر صعودی گرفته است. اگر سیر این بیماری نزولی شود، می توان این سرمربی را به بازگشت راضی کرد.

مدیرعامل باشگاه شاهین بوشهر درباره پیش بینی این باشگاه در صورت عدم بازگشت میشو به ایران، تأکید کرد: ما شب گذشته با میشو صحبت داشتیم. امروز دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به ایران بازگشته و بهانه خوبی است که میشو را هم به بازگشت راضی کنیم. تا الان سمت انتخاب سرمربی جدید نرفته ایم و بحث نیامدن میشو مطرح نشده، بلکه بحث ما زمان بازگشت این مربی است.

مسیگر اضافه نمود: امیدوارم میشو زمانی برنشود که دیگر به درد ما نخورد. سعی می کنیم او را قبل از شروع مسابقات لیگ در ایران داشته باشیم. خوشبختانه تیم ما مورد کرونایی نداشته و بازیکنان و اعضای تیم در حالت قرنطینه و اردو زندگی کرده اند.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش با یومی بلاگ با اشاره به نقش رادولوویچ سرمربی ذوب آهن و تأثیر وی بر تصمیم میشو گفت: یکی از مسائل ما همین است. گویا آقای رادولوویچ به میشو مشاوره می دهد و او را برای نیامدن شارژ می کند. میشو در صحبت هایش بیشتر اسم مربی ذوب آهن را می آورد.

مدیرعامل باشگاه شاهین شرح داد: هر چه به میشو می گوییم شرایط در تیم ما خوب است فکر می کند می خواهیم او را صرفا به ایران بازگردانیم. با این حال اگر ابتدا کمک او را به ایران بیاوریم، او هم اطلاعات دقیق و درست تری به میشو می دهد.

مسیگر در خاتمه درباره عدم بازگشت دو بازیکن گرجستانی شاهین به ایران اظهارداشت: بلیت پرواز این دو بازیکن به ایران با پرواز مستقیم تهیه شده بود، ولی پلیس گرجستان مانع خروج آنها شد. مسئله ای وجود ندارد، چون به سفارت نامه زده ایم تا پیگیری کند. مشکل ما فعلا بازگشت میشو است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 4705

به "سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی ذوب آهن به میشو برای نیامدن به ایران مشاوره می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید