طبخ و توزیع بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی

به گزارش یومی بلاگ، با اجرای طرح اطعام مهدوی در روز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) بیش از 100 هزار پرس غذای گرم به ارزش 2 میلیارد و 550 میلیون تومان بین نیازمندان و مددجویان استان توزیع شد.

طبخ و توزیع بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی

به گزارش خبرنگاران البرز، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز با بیان اینکه طرح اطعام مهدوی با هدف اطعام نیازمندان و مددجویان در ماه مبارک رمضان می باشد گفت: به همت 75 مرکز نیکوکاری در تعامل و هم افزایی با کمیته امداد البرز بیش از 100 هزار پرس غذای گرم به ارزش 2 میلیارد و 550 میلیون تومان بین نیازمندان استان توزیع شد .

محمدی فرد با بیان اینکه طبخ این تعداد غذا هم زمان در سطح شهرستان های استان انجام شده است اضافه کرد : سهم شهرستان کرج 30 هزار پرس غذای گرم بوده است که توسط 6 مرکز نیکوکاری فرزندان شاهد ، زائرین و کارگزاران زیارتی ، جامعه فوتبال البرز ، نورالشهدا ، اصناف و بازاریان و سیدالعابدین طبخ و با همکاری 33 مرکز نیکوکاری بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شد

محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به اینکه این نهاد، تمامی ظرفیت های موجود را در جهت خدمت به محرومان به ویژه در این ماه مبارک بکار بسته است گفت: در استان البرز، طرح اطعام مهدوی هم زمان با سراسر کشور به مرحله اجرا درآمده و بر این اساس در آشپزخانه های معین شده، غذای گرم با رعایت تمامی موازین بهداشتی بین نیازمندان توزیع می گردد.

محمدی فرد با ابراز اینکه ایران همدل پویشی برای همدلی، مواسات و یاری مؤمنانه به نیازمندان در ماه رمضان است. گفت: مراجعه حضوری به 13 دفتر کمیته امداد امام (ره) و بیش از 300 مرکز نیکوکاری طرف تعامل با این نهاد در استان البرز، تماس با شماره تلفن 2632826741 و واریز یاری نقدی به شماره کارت 6037991899948362 راه های مشارکت مردم نیکوکار در طرح اطعام مهدوی است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 7402

به "طبخ و توزیع بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طبخ و توزیع بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین محرومان البرزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید