27 هزار دلار به فیفا هم پرداخت شد، واکنش به جدایی دین محمدی

به گزارش یومی بلاگ، حجت نظری درباره پرداخت مطالبات وینفرد شفر سرمربی پیشین باشگاه استقلال گفت: توانستیم در روزهای اخیر تمام مبلغی که باید به وینفرد شفر پرداخت کنیم را پرداخت کردیم. هنوز مبلغ کوچکی باقی مانده که منتظریم تاییدیه اش را بگیریم. تا به امروز مبلغ 592 هزار دلار به حساب شفر واریز شده ولی حدود 50 هزار دلار به حسابش ننشسته است و امیدواریم زودتر تاییدش را بگیریم. به مبلغ پرونده شفر باید 27 هزار دلار هم اضافه کنیم که جریمه فیفا است که مجموع این مبالغ پرداخت شده است.

27 هزار دلار به فیفا هم پرداخت شد، واکنش به جدایی دین محمدی

سخنگوی باشگاه استقلال تاکید نمود: مطالبات باشگاه پاختاکور کامل پرداخت شده است و تاییدیه اش را گرفتیم. تاییدیه پرداخت پول به سرور جباروف هم رسید. تا این لحظه بدهی های خارجی که رای دارد پرداخت شده است.

نظری درباره اینکه به نظر می رسد استقلال بازهم پرونده های دیگری در راه دارد، توضیح داد: داستان فوتبال ایران همین است که مدیران وارث پرونده های در راه هستند. خوشحالیم از این پرونده های در راه هیچکدام به پنجره جابجایی فعلی استقلال آسیب نمی زند. اگر رای جدیدی صادر گردد ممکن است به جابجایی نیم فصل آسیب بزند که برای آن هم مطمئن هستیم مسائل را برطرف می کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال که میهمان تلفنی برنامه ورزش و مردم بود درباره جدایی سیروس دین محمدی و یک عضو دیگر از کادر فنی استقلال گفت: در خصوص کادر فنی اختیار را به محمود فکری سپرده ایم. هر تصمیمی بگیرند همراهشان هستیم. هر اتفاقی را رقم بزنند پیگیری می کنیم چه تعداد اعضای کادر فنی کم و چه اضافه بگردد. مطمئنیم با کادر فنی بسیار خوب بهترین خبرها را در طول فصل به طرفداران خود خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 5745

به "27 هزار دلار به فیفا هم پرداخت شد، واکنش به جدایی دین محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "27 هزار دلار به فیفا هم پرداخت شد، واکنش به جدایی دین محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید