اعلام الزام حضور حداکثر 30 درصدی کارمندان ادارات در استان تهران

به گزارش یومی بلاگ، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز واقع شده است، تاکید نمود: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا 50 درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا 30 درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

اعلام الزام حضور حداکثر 30 درصدی کارمندان ادارات در استان تهران

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، غلامرضا عباس پاشا در تشریح فرایند اجرای دورکاری در تهران با توجه به افزایش امارهای کرونا، گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در شهرهای قرمز از جمله تهران حداکثر یک دوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت حضوری فعالیت نمایند یعنی می توانند حداکثر تا 50 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده نمایند و سایر ادارات هم می توانند حداکثر تا 30 درصد به صورت حضوری از کارمندان استفاده نمایند یعنی دو سوم کارمندان به صورت دورکار، وظایف خود را باید انجام دهند.

وی تاکید نمود: در تهران با توجه به اینکه در شرایط قرمز قرار گرفته است برگزاری جلسات در صورت ضرورت باید حداکثر با 15 نفر تشکیل گردد و برگزاری جلسات غیر ضرور و بیش از این تعداد ممنوع است.

معاون استاندار تهران ادامه داد: اجرای مصوبات ستادملی کرونا لازم الاجراست و بر همین اساس اجرای شرایط شهرهای قرمز به تمامی دستگاه های استان تهران ابلاغ شده و بر اجرای ان نیز نظارت خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 7092

به "اعلام الزام حضور حداکثر 30 درصدی کارمندان ادارات در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام الزام حضور حداکثر 30 درصدی کارمندان ادارات در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید