افزایش جراحی های زیبایی همزمان با شیوع کرونا

به گزارش یومی بلاگ، علیپور گفت: داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا بیشتر گردد.

افزایش جراحی های زیبایی همزمان با شیوع کرونا

محمد علیپور فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اظهار کرد: یکی از مباحثی که در وبینار ماهانه بزرگان رینوپلاستی ایران مورد بحث و گفت وگو قرار می گیرد مبحث پیزوالکتریک در انجام جراحی های زیبایی است.

او اضافه نمود: پیزو الکتریک کاربرد های مختلفی دارد و در جراحی رینوپلاستی سبب می گردد که محل برش بسیار دقیق انجام گیرد و آسیب های کمتری به سایر نسج و بافت های محله کناری برش وارد می گردد.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در ادامه به افزایش آمار جراحی های رینوپلاستی در شرایط کرونا اشاره نمود و گفت: دور کاری بسیار از کارمندان و غیرحضوری بودن دانشگاه ها و همچنین داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا بیشتر گردد و این مسئله با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی در حال حاضر در بسیاری از مراکز درمانی انجام می گیرد.

انجام جراحی بینی محدودیت سنی ندارد

او درباره مناسب ترین سن جهت انجام جراحی رینوپلاستی گفت: حداقل سن جراحی بینی در دختران 17 سال به بالا است البته بعضی از جراحان معتقد هستند که از 15 سال نیز می توان این جراحی را در افراد انجام داد به شرطی که شرایط جسمی کامل وجود داشته باشد و همچنین انجام جراحی بینی محدودیت سنی ندارد و حتی بیمارانی هم بوده اند که علی رغم دارا بودن سن بالای 60 سال این عمل برای آن ها انجام گرفته است. علی پور درباره هزینه جراحی بینی گفت: این هزینه در بیمارستان های دولتی و خصوصی متفاوت است و متوسط 10 تا 30 میلیون تومان برای بیمار هزینه دارد.

منبع: همگردی
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 6872

به "افزایش جراحی های زیبایی همزمان با شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش جراحی های زیبایی همزمان با شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید