غافلگیری های کره شمالی برای آمریکا تمامی ندارد

به گزارش یومی بلاگ، رأی الیوم نوشت: باوجود کرونا در چین اما تا به امروز یک مورد هم در کشوری که با تحریم های خفه کننده آمریکا روبروست، ثبت نشده است.

غافلگیری های کره شمالی برای آمریکا تمامی ندارد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، رأی الیوم در مطلبی با مقایسه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا آورده است: کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در بهترین روزهایش به سر می برد و این در حالی است که خصمش که تهدید به براندازی اش می کند یعنی دونالد ترامپ در دشوارترین دوره زندگی به سر می برد زیرا بیش از 23 هزار نفر آمریکایی بر اثر کرونا مرده اند و حکام ایالت ها بر وی شوریده اند و از دستورات ترامپ سرباز زده اند.

این رسانه می نویسد: باوجود شیوع گسترده کرونا در چین و همسایه جنوبی آن اما تا به امروز یک مورد هم در کشوری که با تحریم های خفه کننده آمریکا روبروست، ثبت نشده است. کره شمالی همواره غافلگیری هایی دارد که رزمایش نظامی و شلیک موشک کروز کوتاه برد به دریای ژاپن و در ارتفاع چند کیلومتری سطح دریا از جمله آن هاست.

رأی الیوم نوشت: جدید اینکه این موشک ها قابل رصد نیستند و شلیک آن ها دو هفته پس از رزمایش دریایی آمریکا با کشتی های جنگی در منطقه رخ می دهد و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی با این اقدام خواسته به آمریکایی ها بگوید که ما آماده ایم و از رزمایش های شما هراسی نداریم.

این رسانه آورده است: کیم جونگ اون، ترامپ را خوار کرده است و وی از غرب دنیا به شرق آن کشانده است تا در دو نشست شرکت کند یکی در سنگاپور و دیگری در هانوی ویتنام و آن هم بدون اینکه سرسوزنی امتیاز بدهد.

رأی الیوم در پایان تأکید کرد: کیم جونگ اون پابرجا و محکم ایستاده است و به آزمایش های موشکی مختلف ادامه می دهد و این در حالی است که ترامپ در حال لیسیدن زخم های خود است و در بدترین روزهایش به سر می برد. شکست کرونا در وهله اول و زدن سیلی های محکم و متوالی به ترامپ از غافلگیری های رهبر کره شمالی است.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 3833

به "غافلگیری های کره شمالی برای آمریکا تمامی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غافلگیری های کره شمالی برای آمریکا تمامی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید