137 کارخانه کشور در حوزه فراوری پارچه مبلی فعال است

به گزارش یومی بلاگ، تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه از واردات پارچه به کشور جلوگیری می کنیم گفت 137 کارخانه کشور در حوزه فراوری پارچه مبلی فعال است.

137 کارخانه کشور در حوزه فراوری پارچه مبلی فعال است

به گزارش ایسنا، علیرضا رزم حسینی عصر شنبه 18 اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از کارخانه فراوری منسوجات چوبی در جمع خبرنگاران بیان نمود: امروز توفیق شد که در شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک حضور پیدا کنیم و اولین بازدید از کارخانه فراوری پارچه مبلی بود.

رزم حسینی با بیان اینکه با طرح توسعه ای این کارخانه و یک هزار و 500 میلیارد سرمایه گذاری جدید برای یک هزار نفر ایجاد اشتغال خواهد شد، گفت: ظرفیت فراوری پارچه در ایران کامل است و از واردات بی رویه هم جلوگیری می کنیم و بی احتیاج هستیم.

وی مطرح نمود: در حال حاضر 137 کارخانه در حوزه فراوری انواع پارچه مبلی و موارد مربوطه فراوری دارند.

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به بازدید از کارخانه ای در شهرک صنعتی پیشوا اضافه کرد: این کارخانه چندین سال است که تعطیل می باشد و در مورد محصولات چوب فعال بوده و با توجه به آنالیز های اجرا شده مشکل این کارخانه سرمایه در گردش و مواردی مربوط به بانک بود که در این راستا رایزنی هایی با بانک اجرا شده که طی آن مسائل کارخانه برطرف گردد و با برطرف این موارد حداقل 200 نفر می توانند در آنجا مشغول شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 7371

به "137 کارخانه کشور در حوزه فراوری پارچه مبلی فعال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "137 کارخانه کشور در حوزه فراوری پارچه مبلی فعال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید