اخبار سیاسی

صبحی طفیلی: ماکرون اشغالگر جدید لبنان است

دبیرکل اسبق حزب الله لبنان اعلام کرد، رئیس جمهوری فرانسه اشغالگر جدید لبنان است.

27 مهر 1399

وزارت دفاع وارد حوزه تولید کارت هوشمند می شود؟ تهیه طرح تولید در کمتراز 48 ساعت!

خبرنگاران : مدیرعامل سازمان صنایع الکترونیک وزارت دفاع گفت: در کمتر از 48 ساعت طرح تولید کارت های هوشمند مانند کارت ملی و کارت سوخت را به وزیر دفاع ارائه کردیم.

26 مهر 1399

حکم اعدام یک جوان عربستانی دیگر صادر شد

رژیم آل سعود عزم خود را برای ادامه سرکوب مردم عربستان به ویژه جوانان شیعه این کشور جزم کرده است و به همین دلیل حکم اعدام دیگری در حق آن ها صادر شد.

25 مهر 1399

کرزی: آمریکا مسئول مسائل کنونی افغانستان است

رئیس جمهور سابق افغانستان گفت که آمریکا اشتباهات جدی در این کشور مرتکب شده و شرح داد که آمریکا مسئول مسائل کنونی افغانستان است.

24 مهر 1399

میزبانی همزمان پاکستان از طالبان و چین برای گفت وگو درباره فرایند صلح افغانستان

در حالیکه پاکستان چندی قبل از مواضع مشترک با چین درباره فرایند صلح افغانستان خبر داده بود، مقامات اسلام آباد همزمان میزبان مقامات پکن و دفتر سیاسی طالبان شده اند.

23 مهر 1399

پکن خواستار حفظ برجام شد

وزیر خارجه چین در سخرانانی بار دیگر بر لزوم حفظ برجام تاکید نمود.

23 مهر 1399

حکم حبس ابد بدون عفو مشروط برای قاتل مسلمانان نیوزیلندی ، استرالیا این قاتل نژادپرست را به زندان های خود راه نداد

برنتون تارنت شهروند استرالیایی که در یک تیراندازی مرگبار موجب کشته شدن 51 نمازگزار مسلمان در این کشور شد، به حبس ابد بدون عفو مشروط محکوم شد.

21 مهر 1399

ترامپ 100 میلیون دلار از دارایی خود را صرف تبلیغات انتخاباتی اش می نماید

رئیس جمهور آمریکا با تایید یک گزارش درباره اینکه قصد صرف بالغ بر 100 میلیون دلار از داراییی اش در تبلیغات انتخاباتی دارد، عنوان نمود: اگر مجبور شوم این کار را می کنم ما باید به هر زحمتی شده پیروز شویم.

21 مهر 1399

بورس های جهانی در اوج

خبرنگاران : بورسهای جهانی در اروپا و آمریکا سبزپوش شدند.تحلیل گر بازار بانک گلدمن ساکس در این خصوص گفت: تحلیل تکنیکال نمادهای اصلی بازار نشان می دهد شرایط امیدوارکننده است و در روزهای اخیر شاهد بهبود محیط کلان اقتصادی...

20 مهر 1399

واکنش روسیه به توافق ایران و آژانس

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی با استقبال از توافق ایران و آژانس اتمی، گفت که گفت وگو همیشه سازنده تر از فشار است.

20 مهر 1399

رافائل گروسی با ظریف ملاقات کرد

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی قبل با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تهران ملاقات کرد.

19 مهر 1399

موضع گیری وزیر خارجه چین درباره فعال شدن مکانیسم ماشه: واقعا این چه منطق مزخرفی در دنیای امروز است!؟

ایرنا نوشت: وانگ یی وزیر خارجه چین اظهار کرد: درخواست آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه و برقراری دوباره تحریم ها علیه ایران کاملا غیرمنطقی است.

16 مهر 1399

مددی: باشگاه استقلال برای کشتی حامی اقتصادی جداگانه ای خواهد داشت

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: نگرانی از بابت هزینه های اقتصادی در کشتی وجود ندارد و حامی اقتصادی این رشته و فوتبال با هم تفاوت دارند.

15 مهر 1399

چین: آمریکا به تحریم های یک جانبه علیه ایران خاتمه دهد

سخنگوی وزارت امور خارجه چین با اشاره به شکست آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل در پی عدم تصویب قطعنامه ای که برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران ارائه نموده بود، از پیشنهاد روسیه برای برگزاری نشستی آنلاین بر سر مسئله هسته ایران استقبال کرد.

13 مهر 1399

چکناواریان در تبادل نظر با دانشجو: به ایرانی بودنم افتخار می کنم، همه جهان می دانند مردمانی صلح جو هستیم

لوریس چکناواریان،؛ رهبر اکستر جهانی به دانشجو گفت: افتخار می کنم که به عنوان یک ایرانی یکی از معتبرترین جوایز صلح جهان را کسب نموده ام که همین مسئله ثابت می نماید که ایرانی ها مردمانی صلح جو و مهربان هستند.

13 مهر 1399

انتقال انبار نفت شهران منتفی شد

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با مقاوم سازی انبار نفت شهران اجرا شده است، گفت: یک رویکرد در مورد این مخازن این بوده است که به جای ذخیره سوخت به محلی برای سوخت رسانی بدل شود، که ان شاءالله این اتفاق افتاده...

12 مهر 1399

درخواست شورای همکاری خلیج فارس از شورای امنیت علیه ایران

ایرنا نوشت: دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس روز شنبه همسو با سیاست های خصمانه آمریکا علیه ایران، خواهان تداوم تحریم تسلیحاتی ایران شد.

10 مهر 1399

خبرنگاران راز سکوت دولت برابر تخریب ها

تهران- خبرنگاران- تخریب ها علیه دولت با اهداف مختلفی صورت می گیرد. اما تردیدی در این مسئله نیست که طیف مهمی از تخریب ها با اهداف انتخاباتی و کوشش برای تسخیر پاستور انجام می گردد؛ اقداماتی که با تحریف واقعیت های کشور همراه است.

6 مهر 1399

مرحله دوم انتخابات مجلس 21 شهریور برگزار می گردد، اعلام شرایط تبلیغات

رییس ستاد انتخابات گفت: تبلیغات انتخاباتی برای مرحله دوم انتخابات مجلس یازدهم، صرفاً در فضای مجازی و بدون برگزاری هر گونه تجمع انتخاباتی، بدون برنامه هایی هم، چون میزبانی افراد در ستاد های انتخاباتی و یا برگزاری جلسات خانگی و عمومی برای تبلیغات انجام...

6 مهر 1399

اعلام بازگشت گردشگران به تونس پس از سه ماه

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، بازگشت گردشگران به تونس پس از سه ماه صورت پذیرفت.

6 مهر 1399
تعداد: (262)