اخبار سیاسی

واکنش تند سفیر کشورمان درباره قطعنامه جدید علیه ایران

سفیر کشورمان در ژنو درباره قطعنامه شورای حقوق بشر گفت: ادعای ریاکارانه بانیان و حامیان قطعنامه ضد ایرانی حقوق بشر با اقدامات جنایتکارانه شان علیه ملت ایران در تعارض آشکار است.

25 اردیبهشت 1400

جهانگیری: مدیرانی که بی نوبت واکسن کرونا بزنند برکنار شوند

معاون اول رییس جمهور گفت: هر مدیری که با سوءاستفاده از فرصت دیگران واکسن بزند، صلاحیت مدیریت ندارد و به اعتماد عمومی خسارت زده است و باید به سرعت از مسئولیت کنار گذاشته گردد.

22 اردیبهشت 1400

خبرنگاران 3 شی تاریخی در بندر سیراف استان بوشهر کشف شد

بوشهر- خبرنگاران- مدیرپایگاه ملی میراث فرهنگی سیراف شهرستان کنگان گفت: در آنالیز صورت گرفته در محدوده بافت تاریخی بندر سیراف، سه شی تاریخی فرهنگی از سوی این پایگاه کشف شد.

19 اردیبهشت 1400

پکن: آمریکا تحریم های غیرقانونی علیه ایران را بردارد

وزیر خارجه چین ضمن اعلام استقبال از بازگشت احتمالی واشنگتن به برجام، از آمریکا خواست همه تحریم های ایران را بردارد.

16 اردیبهشت 1400

(ویدئو) سخنان فریدون عباسی درباره نطنز حاشیه ساز شد

سخنان و لحن و بیان تمجید آمیز فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی مجلس و رییس سازمان انرژی اتمی در تلویزیون پیرامون حادثه نطنز بحث برانگیز و حاشیه ساز شده است.

13 اردیبهشت 1400

واقعی شدن تعرفه برق در کنار افزایش قدرت خرید مردم صورت گیرد

11 فروردین امسال، رضا اردکانیان، وزیر نیرو از افزایش تعرفه آب و برق از ابتدای اردیبهشت ماه اطلاع داد. بر اساس اظهارات او این مصوبه هیأت دولت مربوط به 3 سال پیش است.

10 اردیبهشت 1400

افشای فریب حقوق بشری بایدن در عربستان، پشت پرده خودنمایی محمدبن سلمان در رسانه ها

تحولات اخیر در عربستان و خودنمایی محمدبن سلمان به روش های گوناگون نشان می دهد که برنامه های حقوق بشری آمریکا برای سعودی ها واقعا ادعایی بیش نبوده است.

8 اردیبهشت 1400

مصر مذاکرات عادی سازی روابط با ترکیه را به حالت تعلیق درآورد

منابع اعلام کردند، مصر مذاکرات عادی سازی روابط با ترکیه را به حالت تعلیق درآورد.

7 اردیبهشت 1400

اعلام الزام حضور حداکثر 30 درصدی کارمندان ادارات در استان تهران

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران در شرایط قرمز واقع شده است، تاکید نمود: در ادارات با کار ضروری حداکثر تا 50 درصد و ادارات با کار غیر ضرور حداکثر تا 30 درصد می توانند کارمندان را به صورت حضوری به کار بگیرند.

7 اردیبهشت 1400

شاخص های رتبه بندی 1400 به دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شد خبرنگاران

معاونان آموزشی، تحقیقات و فناوری، فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت در نامه ای شاخص های رتبه بندی 1400 را به دانشگاه های علوم پزشکی اعلام کردند.

6 اردیبهشت 1400

رئیس دوما: هدف از تحریم ها توقف پیشرفت های مختلف روسیه است

رئیس دومای دولتی روسیه معتقد است، دلیل اصلی اعمال تحریم های مالی و اتهام زنی های سیاسی علیه این کشور، ایجاد مانع برای موفقیت ها و پیشرفت های این کشور در تمام زمینه هاست.

31 فروردین 1400

خبرنگاران شکایت کمیسیون اروپا از اصلاحات قضایی لهستان

تهران- خبرنگاران- کمیسیون اروپا از اقدام قانونی علیه لهستان بخاطر اجرای قانونی که به گفته بروکسل استقلال دستگاه قضایی این کشور را به خطر می اندازد، اطلاع داد.

28 فروردین 1400

آموزش زبان محلی در مدارس فرانسه قانون شد

قانون جدید امکان آموزش به زبانی به غیر از زبان فرانسه را در مدارس به دانش آموزان می دهد و مدارس خصوصی که آموزش به زبان محلی را در دستور کار دارند، از یک یاری هزینه دولتی برخوردار خواهند شد.

27 فروردین 1400

یمن، هشدار انصارالله درباره احتمال انفجار کشتی صافر و بروز فاجعه جهانی

عضو شورای عالی سیاسی یمن ضمن استقبال از فعالیت مجدد کشتیرانی در کانال سوئز هشدار داد که در صورت عدم اجرای توافق کشتی صافر، ممکن است فاجعه ای بدتر از اتفاق کانال سوئز برای دنیا رخ دهد.

25 فروردین 1400

ترکیه سفیر روسیه را احضار کرد

به گزارش خبرنگاران، وزارت خارجه ترکیه امروز سه شنبه سفیر روسیه در این کشور را به بهانه شرایط جاری در ادلب واقع در سوریه احضار کرد.

23 فروردین 1400

تدبیر دولت ایجاد دردسر برای دولت بعد است؟ ، سلطانی فر می خواهد مردم را به جان وزیر بعد بیندازد خبرنگاران

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: آن هایی که با اطمینان به واگذاری استقلال و پرسپولیس سرمایه شان را به بورس می آورند چه تضمینی دارند که سرمایه گذاری شان در سال آینده سودده باشد؟ هر چند که سال بعد دیگر این آقایان و دولت شان بر مسند کار نیست.

23 فروردین 1400

شیائومی تیزری از یک پرچم دار قدرتمند و یک گوشی گیمینگ منتشر کرد

با توجه به پستی که لو ویبینگ، مدیرعامل ردمی در صفحه رسمی خود در ویبو منتشر نموده به نظر می رسد شیائومی میخواهد طی ماه های آینده از یک پرچم دار قدرتمند و همچنین یک گوشی گیمینگ رونمایی کند.

23 فروردین 1400

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان آنالیز لایحه بودجه 1400 با افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون موافقت کردند.

22 فروردین 1400

گفتگویسرگئی لاوروف وفیصل مقداد پیرامون حل و فصل مناقشه سوریه

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه روسیه شامگاه سه شنبه (به وقت مسکو) گفت که سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور در مصاحبهی تلفنی با فیصل مقداد همتای سوریه ای خود، پیرامون پیشرفت در دستیابی به یک راه چاره سیاسی برای مناقشه کنونی در سوریه...

21 فروردین 1400

واکنش لندن به تحریم های چین علیه انگلیس

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، دومینیک راب وزیر خارجه انگلیس، در واکنش به تحریم های چین علیه لندن، امروز آدینه با صدور بیانیه ای که در تارنمای وزارت امور خارجه انگلیس منتشر شد گفت: کاملا روشن است، هنگامی که انگلیس به جامعه جهانی برای تحریم آن...

20 فروردین 1400
تعداد: (365)