اخبار مجلس

عمل زیبایی ریال

روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه پیشنهادی دولت برای تغییر واحد پول کشور را تصویب کردند که طبق آن، در دو سال آینده، چهار صفر از واحد پول کشور حذف و واحد پول ایران به تومان تبدیل می شود.

13 تیر 1399

مشورت دولت با بخش خصوصی، از مهم ترین الزامات تحقق جهش فراوری

سید کمال حسینی، رئیس اتاق سنندج در گفت و گو با پایگاه خبری اتاق ایران از اقدامات این اتاق بازرگانی در راستای مقابله با ویروس کرونا می گوید.

29 خرداد 1399

پدر و برادر دامادی به دلیل برپایی عروسی بازداشت شدند

پدر و برادر دامادی که برخلاف مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین شورای تامین شهرستان دلگان اقدام به برگزاری جشن عروسی نموده بودند ،دستگیر شدند.

12 خرداد 1399

خبرنگاران مسیرهای خروجی تهران بسته شد

تهران - خبرنگاران - معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: به منظور جلوگیری از سفر مسیرهای خروجی تهران بسته شد.

25 اردیبهشت 1399

اختصاص اعتبار به شرکت های دانش بنیان و فناور

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی درباره تسهیلات و خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه فراوری مایحتاج مردم و کنترل شیوع ویروس کرونا گفت: این صندوق به عنوان نهاد تامین اقتصادی شرکت های دانش بنیان و فناور، حمایت های ویژه ای برای...

13 اردیبهشت 1399

کاهش ساعت کار حضوری و دورکاری کارکنان دانشگاه پیغام نور

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور از کاهش ساعت کار حضوری و دورکاری کارکنان این دانشگاه در سراسر کشور اطلاع داد.

27 فروردین 1399

لایحه مشارکت عمومی - خصوصی ضعف واگذاری های قبل را جبران می نماید

لایحه مشارکت عمومی - خصوصی که آبان ماه سال گذشته به پیشنهاد سازمان برنامه وبودجه، در هیأت وزیران به تصویب رسید، دوم بهمن ماه 98 برای انجام تشریفات قانونی به مجلس ارسال شد.

7 فروردین 1399

مالیات کالاهای نفتی، طلا و نوشابه تعیین شد

نمایندگان مجلس در مصوبه ای مالیات کالاهای نفتی، طلا و نوشابه را مشخص کردند.

17 اسفند 1398

ژاپنی ها به دنبال ارز دیجیتالی

پس از چین، حالا بانک مرکزی ژاپن نیز به دنبال صدور ارز دیجیتالی رفته است.

3 اسفند 1398

واکنش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر به یک گزارش

خبرنگاران/بوشهر روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در واکنش به انتشار یک گزارش در خبرگزاری خبرنگاران جوابیه ای ارسال نموده است.

30 بهمن 1398

بودجه 99 غیرواقعی است

خبرنگاران: مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه لایحه بودجه 99 بدون اعمال اصلاحات ساختاری تهیه شده و دچار بیش برآوردی های قابل توجهی در حوزه منابع است، پیشنهاد داد: دولت رویکرد تنظیم لایحه بودجه 99 را اصلاح کند.

15 بهمن 1398

رسوایی آزار جنسی بچه ها انگلیسی گسترده تر شد

خبرنگاران: افشاگری ها و فشارهای چشمگیر در انگلیس، سبب استعفای فیونا وولف مسوول کمیته تحقیق در خصوص رسوایی تاریخی آزار و اذیت جنسی بچه ها توسط مقامات و سیاستمداران ارشد انگلیسی شد.

12 بهمن 1398

ابراهیمی: احتمال لابی بعضی نمایندگان برای اعمال معافیت مالیاتی در مناطق آزاد ، معافیت های مادام العمر توازن جغرافیایی را بر هم می زند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه اعطای معافیت های دائم مالیاتی به مناطق آزاد بر خلاف عدالت مالیاتی است، گفت: انتخابات مجلس نزدیک است و شاید بعضی از نمایندگان با لابی گری مانع حذف معافیت مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد شوند.

16 دی 1398

نظر وزیر نفت درباره احتمال افزایش قیمت بنزین ، هر چیزی ممکن است

وزیر نفت درباره احتمال سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین در لایحه بودجه سال جاری گفت: هر چیزی در این حوزه ممکن است.

24 آبان 1398

تهران؛ تشکیل خزانه داری مستقل

خبرنگاران آنلاین:رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: در حال حاضر خزانه داری استان تهران مستقل نیست و پیگیر هستیم که خزانه داری مستقل نه تنها در تهران بلکه در تمامی استان ها شکل بگیرد.

9 آبان 1398

وکیل مدافع شبنم نعمت زاده : موکلم آمادگی دارد تمام ضرر و زیان ها را جبران کند

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا، ظهر امروز (یکشنبه) 31 شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار گشت.

5 آبان 1398

اولین خانه برک ایران در شهر مود خراسان جنوبی افتتاح شد

اولین خانه برک ایران در شهر مود از توابع شهرستان سربیشه با حضور معاون استاندار، مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی، فرماندار و امام جمعه شهر مود بااعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال افتتاح شد.

14 مهر 1398

فرصت طلایی برای عبور از بحران کم آبی

فتانه احدی- البرز- خبرنگار:تغییرات اقلیمی در دهه های اخیر، در بسیاری از مناطق دنیا و ایران پدیده خشکسالی ایجاد نموده و معضلاتی را در بخش های مختلف از جمله کشاورزی به وجود آورده است که این مساله لزوم استفاده بهینه از منابع آب را برای مسئولان و مردم مطرح...

10 مهر 1398

واکنش دو نماینده مجلس به حضور مدیران کیش در میراث فرهنگی و نزدیکی مونسان به رئیس جمهور

نمایندگان لنگرود و فلاورجان در مجلس شورای اسلامی نیز در موافقت با علی اصغر مونسان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری از عملکرد او در سازمان میراث فرهنگی دفاع کردند.

8 مهر 1398

نهاوند می تواند پایلوت راه اندازی اکوکمپ در کشور باشد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: سراب گیان شهرستان نهاوند می تواند پایلوت خوبی برای راه اندازی اکوکمپ در کشور باشد.

25 شهریور 1398
تعداد: (22)