وزیر نفت: محدودیتی در استفاده از کارت سوخت جایگاه داران اعمال نشده

به گزارش یومی بلاگ، وزیر نفت گفت: هیچ گونه محدودیتی در کارت های جایگاه داران اعمال نشده، اما از مردم می خواهیم از کارت سوخت شخصی استفاده نمایند.

وزیر نفت: محدودیتی در استفاده از کارت سوخت جایگاه داران اعمال نشده

به گزارش ایسنا، جواد اوجی امروز با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، به صورت تلفنی جوابگوی مسائل، خواسته ها و دغدغه های مردم از سراسر کشور شد.

وی در این نشست و در پاسخ به دغدغه یکی از شهروندان درباره کارت سوخت با بیان اینکه از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای فراوری کارت سوخت استفاده شد و بخش بزرگی از کارت ها فراوری و پخش شده، بخش دیگری هم در صف ساخت است، گفت: قول می دهیم کارت های سوخت تهیه گردد و در اختیار مردم قرار گیرد.

وزیر نفت با بیان اینکه هموطنان در ایام عید می توانند از کارت های سوخت جایگاه ها استفاده نمایند و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه اعمال نشده، اظهار کرد:، اما از مردم می خواهیم از کارت سوخت شخصی استفاده نمایند.

جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی نیز اظهار کرد: حدوداً 3 میلیون و 900 هزار کارت سوخت در کشور تحویل مردم شده و نزدیک به 60 هزار کارت برای پاکت گذاری به پست تحویل شده است. 270 هزار کارت نیز در نوبت قرار دارند که به صورت ماهانه تحویل داده می شوند.

لازم به ذکر است همسو با رویکرد مردمی دولت سیدابراهیم رئیسی مبنی بر ارتباط بی واسطه مسئولان با مردم و ابلاغ معاون اول رئیس جمهوری، وزرا، معاونان و اعضای کابینه موظف شدند در روز های مشخصی از هفته جوابگوی تماس های تلفنی مردم باشند. پیش از این وزرای کار، ارتباطات، دادگستری، بهداشت، کشاورزی، آموزش، اقتصاد، علوم، فرهنگ، صمت و معاونان پارلمانی، امور زنان و خانواده، علمی و فناوری، حقوقی رئیس جمهوری و رؤسای سازمان حفاظت از محیط زیست، امور اداری و استخدامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان انرژی اتمی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، جوابگوی پرسش و مسائل مردم شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 اسفند 1401 بروزرسانی: 28 اسفند 1401 گردآورنده: umeblog.ir شناسه مطلب: 12510

به "وزیر نفت: محدودیتی در استفاده از کارت سوخت جایگاه داران اعمال نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نفت: محدودیتی در استفاده از کارت سوخت جایگاه داران اعمال نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید