هوش مصنوعی

ویژگی های جدید رابط کاربری EMUI 11 هواوی

ساعاتی قبل هواوی از جدیدترین نسخه رابط کاربری گوشی های خود به نام EMUI 11 رونمایی کرد که برخلاف فرایند همیشگی، نسخه 11 این رابط کاربری مبتنی بر اندروید 11 نیست و از اندروید 10 بهره می برد.

5 آبان 1399

کنترل دقیق اشیا با اضافه کردن دوربین و حسگر به دست رباتیک

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، تحقیقات جدید انستیتو فناوری ماساچوست (MIT) به ربات ها یاری می نماید بهتر اشیا را کنترل نمایند.

17 مرداد 1399

چگونه کد بورسی بگیریم؟

تنور داغ این روزهای بازار سرمایه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است؛ به طوریکه داشتن کد بورسی از نان شب هم واجب تر شده و متقاضیان زیادی در صف اخذ کد بورسی ایستاده اند! در آن سوی ماجرا، مسئولان نیز کوشش خود را برای تسهیل فرآیند صدور کد بورسی به...

5 مرداد 1399

روبات های ضدعفونی کننده در فروشگاههای آمریکا

در آمریکا بعضی سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای را ربات ها تمیز و ضدعفونی می نمایند و مواد غذایی نیز توسط این ربات ها به درب خانه افراد ارسال می شود.

10 خرداد 1399

هوش مصنوعی به راننده خواب آلود هشدار می دهد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پرس اسوسیشن، شرکت سیت (Seat) مشغول توسعه فناوری هوش مصنوعی است که با خستگی رانندگان مقابله می کند و همزمان امنیت جاده ها را ارتقا می دهد.

5 اردیبهشت 1399

تلویزیون جدید هواوی تحت عنوان Huawei Vision و با وضوح تصویر 4K معرفی گردید

شرکت هواوی ساعتی قبل به همراه گوشی های سری میت 30، از تلویزیون جدید خود با نام هواوی ویژن (Huawei Vision) رونمایی کرد. تلویزیون هوشمند جدید شرکت هواوی همانند تلویزیون های آنر ویژن و ویژن پرو که در ماه آگوست امسال معرفی شدند، از سیستم عامل اختصاصی و جدید هواوی...

2 آبان 1398

تشخیص نارسایی قلبی با دقت 100 درصد با هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، نزدیک به ده درصد افراد 65 سال به بالا در دنیا از انواع نارسایی های قلبی رنج می برند که شناسایی آنها کار دشواری است، ولی فناوری هوش مصنوعی به حل این مشکل یاری می نماید.

18 مهر 1398

دانشجویان تبریزی دو مقام برتر جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی فیرا را کسب کردند

تیم دانشگاه تبریز در هشتمین دوره جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی (فیرا کاپ آزاد ایران 2019)، مقام اول بهترین تیم شرکت کننده و در لیگ چالشی عبور از موانع، مقام اول قهرمانی این دوره مسابقات را کسب کرد.

5 تیر 1398