تئاتر

اکران مجازی نمایش کوزه عسل نیست

فیلمِ نمایش کوزه عسل نیست به نویسندگی و کارگردانی عادل بزدوده در پایگاه اینترنتی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان اکران شد.

12 آذر 1399

خبرنگاران مترجمی که با قلم زیست

اردبیل - خبرنگاران- 94 سال قبل در چنین روزی از پاییز در گوشه ای از اردبیل نوزادی قدم بر جهان نهاد که ذوق کم نظیرش به ادبیات او را به عمری همراهی با قلم واداشت تا یک روز لقب پرافتخار چهره ماندگار ترجمه را در ایران زمین به خود اختصاص دهد.

5 آذر 1399

بهترین جاذبه های گردشگری و کارهایی که در آتن می توانید انجام دهید

تاریخ باشکوه و برجسته آتن، نماد تمدن غربی در اوج شکوه خود به بیش از 3000 سال پیش برمی­گردد. این شهر در دوران باستان شکوفا شدن و زادگاه سقراط، پریکلس و سوفوکل است.

2 مرداد 1399

بیوگرافی اروپا قبل از سفر به تور اروپا و اسپانیا

حداقل حقوق دریافتی در اسپانیااسپانیا به عنوان یک کشور مستقل در لیست اعضای اتحادیه اروپا قرار گرفته است. این کشور که در شبه جزیره ایبری واقع شده است یک پرواز خارجی محبوب به حساب می آید. کشور اسپانیا از سمت غرب با پرتغال همسایه است و در شمال غرب آن کوه های...

19 اردیبهشت 1399

لزوم ایجاد آموزش پایه ای در تئاتر، پایه ریزی و قوانین محکم سبب افزایش کیفیت آثار می گردد

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی خراسان رضوی گفت: آموزش پایه ای و ایجاد قوانین محکم و جدی باعث افزایش کیفیت آثار خواهد شد.

28 فروردین 1399

شعارهای تند یونایتدی ها علیه مالکین و مدیریت باشگاه منچستر

بعد از شکست 2-0 منچستریونایتد مقابل برنلی جو پرتنشی در ورزشگاه اولدترافورد بوجود آمد و هواداران این تیم شعارهای تندی علیه اد وودوارد نایب رئیس و خانواده گلیزر، مالکین باشگاه سر دادند.

20 اسفند 1398

آخرین اخبار از ساخت ماتریکس 4

بازیگر نقش مأمور اسمیت در فیلم های ماتریکس که نقش دشمن اصلی را ایفا می کرد، در فیلم جدید این مجموعه، گروه را همراهی نخواهد کرد.

19 اسفند 1398

سفر 5 روزه به رم

رم شهری است که بر روی تاریخی چندین هزار ساله بنا شده است. با برنامه سفری 5 روزه از این شهر همراه خبرنگاران باشید.

10 بهمن 1398

جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی بستری برای شادابی و پویایی یزدی ها

خبرنگاران/یزد معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد جشنواره تئاتر خیابانی چتر را بستری برای شادابی و پویایی شهروندان یزدی در قالب برگزاری تئاتر بیان کرد.

29 دی 1398

اتاق خالی به استرلیا و آمریکا می رود

فیلم کوتاه اتاق خالی به کارگردانی سیدعلی قاسمی به 2 جشنواره بین المللی در استرالیا و آمریکا راه یافت.

14 آذر 1398

رویداد آسانسور فضایی خبرنگاران نکست در دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید

آموزشگاه خبرنگاران (خبرنگاران نکست) با همکاری سازمان فضایی ایران برنامه طوفان فکری در حوزه فضایی و تکنولوژی را در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار کرد. این نشست ساعت 10 تا 13 پنجشنبه 18 مهر ماه 1398 در آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر مرتضی...

4 آذر 1398

سینما در انتظار فجر 34، کدام فیلم ها برای رقابت آماده می شوند

خبرنگاران-گروه هنر: جشنواره فیلم فجر به عنوان مهمترین رویداد سینمایی کشور هر سال در بهمن ماه میزبان مهم ترین آثار سینمای ایران است؛ فیلم هایی که طی یک سال در سینمای ایران تولید شده و هرکدام تلاش می کنند تا در این رویداد سینمایی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

24 آبان 1398

می خواهند یک فراستی جدید فراوری نمایند!

تلویزیون طی سال های اخیر با برخوردی قشری و مخرب به سراغ سینما آمده است. از رویکرد برنامه فصلی و منقطع هفت در تخریب نقد و ساختار سینما که بگذریم، این رسانه در شبکه پنج کوشش دارد یک فراستی تازه فراوری کند.

18 خرداد 1398