همایشها و نمایشگاه ها

فضای مجازی نمی تواند بوی خوش ورقه های صحافی شده کتاب را تداعی کند

به گزارش خبرنگار خبرگزار کتاب ایران در خوزستان، حسین امیدیان دارای مدرک کتابداری و الهیات، با سابقه 25 سال فعالیت به عنوان کتابدار در کتابخانه های عمومی بهبهانه فعالیت کرده است. در سال 1389 به عنوان کتابدار برتر در همایش تجلیل از خادمان حوزه کتاب و کتابخانه...

15 تیر 1399

درخواست وزیر ژاپنی از گروه 20 برای شکست کرونا

وزیر بهداشت ژاپن از گروه 20 خواسته است تا رهبری تلاش های جهانی برای غلبه بر همه گیری ویروس کرونا را به دست گیرند.

27 خرداد 1399

رشد 11 درصدی صادرات صنایع دستی به ارزش 190 میلیون دلار

رشد صادرات صنایع دستیرئیس سازمان میراث فرهنگی از 11 درصد رشد صادرات صنایع دستی به ارزش 190 میلیون دلار در 9 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته اطلاع داد. علی اصغر مونسان در بازدید از بخش های مختلف نمایشگاه سومین جشنواره فجر در زمینه صنایع...

25 خرداد 1399

آمریکا به زودی از اسپانیا و ایتالیا جلو می زند، 7سال زندان برای ناقضان مقررات کرونا در روسیه

با تداوم همه گیری شیوع ویروس کرونا دو کشور آمریکا و انگلیس در 24 ساعت گذشته بیشترین تلفات را داشته اند.

9 خرداد 1399

روایت توئیتری ظریف از سه روز حضورش در مونیخ

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که برای شرکت در پنجاه و ششمین نشست کنفرانس امنیتی مونیخ به محل برگزاری این نشست سفر کرده در پایان رایزنی هایش در مونیخ در صفحه توئیترش با انتشار تصاویری از ملاقاتهایش نوشت: سه روز در مونیخ پایان یافت....

15 اردیبهشت 1399

از پذیرش و اسکان افراد در مهمانسراها، خوابگاه ها و تشکیل اردو ها خودداری کنید

معاون اداری مالی وزارت علوم، در بخشنامه ای به روسای دانشگا ه ها،، بر ضرورت خودداری از پذیرش و اسکان افراد در مهمانسراها، خوابگاه ها و تشکیل اردو های تحصیلی تأکید کرد.

6 اردیبهشت 1399

کرونا در اروپا، افزایش مبتلایان در آلمان به بیش از 4000 نفر، 288 نفر در اسپانیا جان باختند

آمارهای رسمی از افزایش مبتلایان و مرگ و میرهای ناشی از ابتلا به کرونا در کشورهای اروپایی به ویژه اسپانیا خبر می دهد.

4 اردیبهشت 1399

کتابخانه ملی کرمان؛ دیدنی جذاب برای علاقمندان به تاریخ

در این مقاله ما تصمیم گرفتیم تا شما را با کتابخانه ملی کرمان آشنا کنیم. پس، لطفا تا سرانجام این مقاله با ما همراه باشید تا همچنین اطلاعات دقیق تری پیرامون ساعت کاری کتابخانه ملی کرمان بدست آورید. در دوران پهلوی معمولا در هر شهری یک باغ ملی ساخته می شد...

29 فروردین 1399

ان .جی .اوهای غربی بلای جان قرقیزستان؛ مأموران خاص با دستور کار ویژه

طرح پیشنهادی مربوط به تشدید نظارت بر سازمان های غیردولتی قرقیزستان به مجلس این کشور ارائه شده چرا که فعالیت این مؤسسه ها در سال های اخیر بیش از حد پررنگ شده است.

12 فروردین 1399

اندرسون: بی صبرانه منتظر ایتالیا هستیم، برخلاف سرمربی رقیب به داور بازی اطمینان داریم

سرمربی تیم ملی سوئد شرایط تیمش قبل از بازی مرگ و زندگی مقابل ایتالیا را خوب توصیف کرد.

9 فروردین 1399

پیکر صادق تیرافکن در باغ طوطی به خاک سپرده می گردد

عباس کوثری دوست نزدیک و از همکاران صادق تیرافکن، هنرمند عکاسی که چند هفته پیش در کانادا درگذشت به خبرنگاران گفت: خانواده زنده یاد تیرافکن محل دفن جنازه وی را معین کردند.

5 فروردین 1399

دفتر مالی هرمزگان در استان مسندم عمان راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران، جاسم جادری عصر چهارشنبه پس از بازگشت از کشور عمان به بندرعباس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استان های هرمزگان و مسندم عمان دارای قرارداد خواهرخواندگی هستند، مطرح نمود: در راستای توسعه روابط بازرگانی، تجاری و گردشگری میان دو استان...

27 اسفند 1398

راه اندازی دفتر تجارت خارجی خراسان شمالی در استانبول

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد در نشست هیات نمایندگان این اتاق که با حضور استاندار خراسان شمالی برگزار گردید به تشریح گزارش مختصری از عملکرد اتاق بازرگانی در طی امسال پرداخت.

25 اسفند 1398

18 درصد شاغلان استان همدان در بخش مسکن فعال هستند

به گزارش خبرنگاران، خسرو سامری بعدارظهر سه شنبه در همایش سرمایه گذاری و توسعه استان همدان گفت: سفر کاروان تدبیر و امید نوید بخش کوشش مضاعف برای توسعه استان همدان است و آثاری به همراه دارد که از ذهن مردم زدوده نمی گردد.

15 اسفند 1398

هموطنان ایرانی تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیرضروری به ترکیه اجتناب نمایند

وزارت امور خارجه از هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه دارند خواست تا اطلاع ثانوی از انجام مسافرت های غیر ضروری به آن کشور خودداری نمایند.

3 اسفند 1398

580 نفر از مسافران تابستانی تویسرکان در مدارس اسکان یافتند

به گزارش خبرنگاران، حبیب مومیوند ظهر دوشنبه در ستاد اجرایی سفر شهرستان تویسرکان گفت: تویسرکان شهرستانی با بیش از 2700 سال قدمت و ابنیه و آثار تاریخی فراوان زمینه مساعدی برای حضور گردشگران فراهم آورده است.

2 اسفند 1398

برگزاری نشست تبادل فرهنگی ایران و چین در شانگهای

نشست یک روزه تبادل فرهنگی چین و ایران، جاده ابریشم راهی به سوی مهد تمدن با همکاری گروه ام تیری الیت و وابستگی فرهنگی ایران در شانگهای، در سالن اجتماعات هتل اکوتریا این شهر برگزار گردید.

30 بهمن 1398

واکنش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر به یک گزارش

خبرنگاران/بوشهر روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در واکنش به انتشار یک گزارش در خبرگزاری خبرنگاران جوابیه ای ارسال نموده است.

30 بهمن 1398

دیر بجنبیم مزیت ترانزیتی ایران به دست عراق و چین می افتد

رئیس شورای مرکزی مناطق آزاد تجاری با بیان این که چین و عراق در حال دور زدن ایران و احداث دالان رقیب ترانزیتی هستند گفت: اگر دیر بجنبیم ترانزیت رقیب در حال جایگزینی است.

26 بهمن 1398

رئیس مرکز ساخت داخل وزارت صمت: بعضی مدیران به دنبال خرید کالای خارجی هستند، قانون از ورود کالای خارجی مشابه داخلی ممانعت کند

هادوی رئیس مرکز ساخت داخل وزارت صمت و موسوی فرد کارشناس حوزه صنعت امشب 4 دی ماه با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به آنالیز بی مهری دستگاه های دولتی و شرکت های خصوصی دولتی به کالا های داخلی پرداختند.

25 بهمن 1398
تعداد: (61)